hocam yükleme yapmıyor installing update yazıyor bir kaç dakika geçtikten sonra hata veriyor

derleme numarası : ANE-LX2 8.0.0.172 (C636) fakat ben lx 2 dosyasını kullandım aynı lx1 ıslemını lx2 de denedım
dostum farklı ülke koduna sahip romları kabul etmeyebilir
bağzı cihazlarda denememiz oldu cihaz romu yese bile arayüz sistem ayarları stabil çalışmiyor
tavsiyem cihazına uygun romu bulup onu yüklemen

derleme numarası : ANE-LX2 8.0.0.172 (C636) fakat ben lx 2 dosyasını kullandım aynı lx1 ıslemını lx2 de denedım
Burada bulunan yazılımın bölgesi C185 sizin cihazınızın bölgesi C636, o yüzden yükleme yapamazsınız.

Octaplus Lx1 ve Lx2 olan modelleri yapmıyor .

Ama Anne L-00 olan P20 modelini destekliyor.

Tecrübe ile sabit.

Bende cok denedim elimde ane-lx1 8.0.0 var octaplusta bir türlü repair islemi yapamadım burdaki yazılım da yüklenmiyor sorun ne olabılır acaba

Bende cok denedim elimde ane-lx1 8.0.0 var octaplusta bir türlü repair islemi yapamadım burdaki yazılım da yüklenmiyor sorun ne olabılır acaba
Cihazınızın Bölge dağılımı C185 ise Downgrade olmaması olası değildir dosyalar denenmiş paylaşımı yapılmıştır.
Cihaz eğer C185 ise Hafıza kartı desteklenmeyen olabilir Farklı bir hafıza kartı deneyin. *#*#2846579#*#* yapıyorsanız kapalı durumda. Ses + - basılı tutup power yapın. O şekilde yükleme yapın.

Cihazınızın Bölge dağılımı C185 ise Downgrade olmaması olası değildir dosyalar denenmiş paylaşımı yapılmıştır.
Cihaz eğer C185 ise Hafıza kartı desteklenmeyen olabilir Farklı bir hafıza kartı deneyin. *#*#2846579#*#* yapıyorsanız kapalı durumda. Ses + - basılı tutup power yapın. O şekilde yükleme yapın.

cihazın derleme numarası :ane-lx1 8.0.0.142(c461) yıldız kara ile de denedim octaplus tan burdaki indirdigim yazılımı da ordan yüklemeye calıstım ses kısma ve acma tusuna basılı tutup usb bagadım yıne hata verdı nerde hata yapıyorum acab

c461 ülke koduna sahip cihaz c185 yazılımı yemez
bağzı durumlarda farklı ülke koduna ait firmware flashlanan cihazlar sistematik hatalar ile bir şekilde açılıyor fakat stabil olmuyor
denemeniz hata olmuş geri dönüşü zor oluyor o hataların
genellikle tp ile boarda doğrudan flash yapılana kadar düzelmiyor
tabi cihaz acılıyor orjinalliğide bozuluyor bu durumda
hocam bu c461 modeline yazılımı yada repair islemini nasıl gerceklestirebiliriz o zaman

usta yazılımı yükledim octaplus var ondan repair islemi yaptım oldı neden acaba
Hocam Hic Denemedim Octoplus Boxla Ama Yapması Lazımdı Bi Octoplus Huawei Tool Güncelmeine Bakın Yeni Gelen Güncelme Varsa İndirip Deneyin Tekrar

ane-lx1 8.0.0.142(c461) bu modele octaplusta repair islemi yapan var mı acaba ?

arkadaşlar merhaba,
Elimde düz p20 var (lite yada pro değil) bu dosyalar onda da işe yarıyor mu? nasıl yapabiliriz. Elime yeni geçti herhangi bir güncelleme vs yapmadım. işe yaramıyorsa ankara da yardımcı olabilecek bir yer biliyor musunuz

arkadaşlar merhaba,
Elimde düz p20 var (lite yada pro değil) bu dosyalar onda da işe yarıyor mu? nasıl yapabiliriz. Elime yeni geçti herhangi bir güncelleme vs yapmadım. işe yaramıyorsa ankara da yardımcı olabilecek bir yer biliyor musunuz
Sitede uygun bir bölüme konu açın yardımcı olalım.

Geri
Üst Alt