denedim olmadı zaten evet p20 lite derleme numrasının sonunda (c461) yazıyordu sürüm düşürecektim doğru yazılımı bulamadım bir türlü farklı yazılım yüksem olur ama bu sefer cihaz güncelleme alamaz derleme no yerinde ane-xxx yazan yere bu sefer system 8.0.0. ... vs yazar. her neyse bakalım bulunur inşallah
Hocam sizin cihaza uygun yazılım var ücretli sitemizde dosya ücreti 30 tldir

elimde yazılımı yok olsa yapacağımda, kısacası şunu anladık c185 derleme numarasına sahip olan cihaz c461 e olmuyor hata veriyor
her iki cihazda ane-lx1 modeli olmasına rağmen

elimde yazılımı yok olsa yapacağımda, kısacası şunu anladık c185 derleme numarasına sahip olan cihaz c461 e olmuyor hata veriyor
her iki cihazda ane-lx1 modeli olmasına rağmen
c461 ülke koduna sahip cihaz c185 yazılımı yemez
bağzı durumlarda farklı ülke koduna ait firmware flashlanan cihazlar sistematik hatalar ile bir şekilde açılıyor fakat stabil olmuyor
denemeniz hata olmuş geri dönüşü zor oluyor o hataların
genellikle tp ile boarda doğrudan flash yapılana kadar düzelmiyor
tabi cihaz acılıyor orjinalliğide bozuluyor bu durumda

mrh saygıdeğer uslarımız bu huaweı uygun yazılım varmı elinizde 05f79f9c-66b4-4c8c-9eca-17e0aeeb3c1a.jpg

20190207_134217.jpg

20190207_134731.jpg

Arkadaşlar yukarıdaki cihaz için uyumlu repair yazılımı var mı?

bu arada p20 lite AL-00 modelini octaplus repair işlemi yaptı.ama lx1 ve lx2 modellerini yapamadım bir türlü

mrh saygıdeğer ustalar bu p20 lite 5 mayıs olmasına rağmen repair olmuyor aea27f33-8c9d-497d-b610-bfff92ae109b.jpg

ne yapalım ustam bir seferine girdik ama bize veren arkadas çok memnun olursunuz diye aldık
octo nun huawei toolu ile hiç işlem yapmadığım için pek bilmiyorum şimdi başarı oranı nedir
ben sigma ile işlem yapıyorum huaweilere gayet başarılıdır

Geri
Üst Alt