İstek Huawei P20 Pro CLT-L29 IMEI Repair İşlemi

sancak

Üye
Merhaba Arkadaşlar.Huawei p20 Pro CLT-L29 model telefonumda imei den dolayı kapandı. Neredeyse bir telefon parasına pasaporta kayıt yapılıyor. Birçok sitede araştırdım. sadece yurt dışında bir sitede imei repeirişlemi yapılıyor. Oraya da güvenemedim. acaba Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Sadece server üzreinden yapılyor oda çok pahalı şuan
120 130 dolar gibi bişeydi.

Merhaba Sitenin adını paylaşabilir misiniz?

Hocam bu server açılacak mı. 2000 tl vermekten iyidir 120 dolar vermek.

Şu an server kapalı. Açılınca haber vereceğiz.
Hocam detaylı bilgi verebilirmisin. Şu an telefonum p20 pro. 4 ay daha açık hattım vodafone taşıdım açıldı. Her gün uyarı geliyor ekrandan gitmiyor. Emu 9.1 güncellemesi. Daha önce sormuştum im çakma açılınca sorun olur mu diye olur demiştin. Ben bu güncellemeyi alırsam tekrar eski güncellemeye pc programı üzerinden ulaşıp eski 9.0 ı yükleyemez miyim ya da fabrika ayarlarına geri dönsem eski emuya dönmez mi. Sürekli telefonda uyarı kapanmadığı için sinir bozuyor. İzah edersen çok mutlu olurum hocam.

Hocam detaylı bilgi verebilirmisin. Şu an telefonum p20 pro. 4 ay daha açık hattım vodafone taşıdım açıldı. Her gün uyarı geliyor ekrandan gitmiyor. Emu 9.1 güncellemesi. Daha önce sormuştum im çakma açılınca sorun olur mu diye olur demiştin. Ben bu güncellemeyi alırsam tekrar eski güncellemeye pc programı üzerinden ulaşıp eski 9.0 ı yükleyemez miyim ya da fabrika ayarlarına geri dönsem eski emuya dönmez mi. Sürekli telefonda uyarı kapanmadığı için sinir bozuyor. İzah edersen çok mutlu olurum hocam.
bu güncellemeyi alirsan sorun olmaz tekrar donebilirsin firmware yükleyerek Hafiza Kartı ile

Fabrika ayarlarına Sıfırlama ıslemınde surumle alakalı bir durum yok degısmez guncelleme yaparsanız hısuıte uzerınden dıger secenegı cıkarsa dusurebılırsınız ama bazen guvenlık guncellemelerı yukseldıkce 8.1 surumune geri don secenegı cıkmayabılır

Fabrika ayarlarına Sıfırlama ıslemınde surumle alakalı bir durum yok degısmez guncelleme yaparsanız hısuıte uzerınden dıger surume dön secenegı cıkarsa dusurebılırsınız ama bazen guvenlık guncellemelerı yukseldıkce 8.1 surumune geri don secenegı cıkmayabılıyor

Fabrika ayarlarına Sıfırlama ıslemınde surumle alakalı bir durum yok degısmez guncelleme yaparsanız hısuıte uzerınden dıger surume dön secenegı cıkarsa dusurebılırsınız ama bazen guvenlık guncellemelerı yukseldıkce 8.1 surumune geri don secenegı cıkmayabılıyor
hocam benim zaten 9.0 olmuş daha önce güncellemişim. herhalde zaten imei atılacak olsa bile şu an sorun çıkarabilir. çünkü zaten 8.1 değil o yüzden 9.1 e güncelliyorum. hiç olmazsa dediğiniz yöntemle geri dönerim olmadı yapamazsam bir teknik servise yaptırırım.

hocam benim zaten 9.0 olmuş daha önce güncellemişim. herhalde zaten imei atılacak olsa bile şu an sorun çıkarabilir. çünkü zaten 8.1 değil o yüzden 9.1 e güncelliyorum. hiç olmazsa dediğiniz yöntemle geri dönerim olmadı yapamazsam bir teknik servise yaptırırım.
Imeı repaır İcin guncelleme yapmamak daha iyi daha az ugrastırır siz bilirsiniz yinede

Geri
Üst Alt