Ustam Size Özelden Mesaj Attım Bana Ordan Teamviewer ID VE Şifrenizi Verin Bakiyim..

Tekrar Söylüyorum U4 8.0 Cihazların 7.0 U4 Olmadığı İcin Sürüm Düşürmede Hata Alırsınız Ben A320f U4 Cihazı Hic Daha Önceden Denemediğim İcin Bu Konuda Fikrim Yok Uğraşıp Yapan Arkdaşlar Varsa Yardımcı Olurlar Size..

twrp yukledim sorunsuz. twrp acıldı. ancak supersu ya ulaşamıyorum file managerda.otg ilede ulaşamadım tanımadı. farklı otg lerlede olmadı. supersu zip dosyasına ulaşamadım rootlayamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz.
galiba ikimizdede aynı sorunlar var 2 gündür yapamadım twrp ledimsüersu bile yülendi ama cihaz rootsuz diyor zaten 8.o U4 sürümde düşmüor ne yaptıysam olmadı yardımcı olabilecek biri varsa çok iyi olur

galiba ikimizdede aynı sorunlar var 2 gündür yapamadım twrp ledimsüersu bile yülendi ama cihaz rootsuz diyor zaten 8.o U4 sürümde düşmüor ne yaptıysam olmadı yardımcı olabilecek biri varsa çok iyi olur
Cihazınıza A320F U4 Mroot Bulup Yükleyin Sonra İşlemleri Yapın Hocam..

eski bir paylaşımda attığın mrootu attım ama cihaz samsung galaxy a3 yazısında kaldı sıfırlasam dosyanın etkisi kalkar mı hocam
7.0 uygun Mroot Dosyasıdır o cihazı sıfırlayın acılırsa deneyin ama sanmıyorum olacağını acılmazsa cihaz yazılım yüklemeniz gerekecek..

olmadı sıfırlayacağım peki cihaz 8.0 olarak kalsa ama cihaz u4 ken ben u3 atsam kabul eder mi yoksa fail mi verir

bu gönderide attığnız bir sürüm var onu atsam root imei repair yapabilir miyim çünkü baktım oda u4

Geri
Üst Alt