usta uygun supersu atabilirmisin root layacam da

usta verdiğin dosyaları birebir yükledim telefon samsung ekranında kaldı normalde hard atunca düzelir denedim aynı şekilde kaldı dosyayı flaşlamadan önce de hard attım yine aynısını yaptım yazılım atınca kalkıyor ama rootu başaramadım yardımcı olur musun

usta verdiğin dosyaları birebir yükledim telefon samsung ekranında kaldı normalde hard atunca düzelir denedim aynı şekilde kaldı dosyayı flaşlamadan önce de hard attım yine aynısını yaptım yazılım atınca kalkıyor ama rootu başaramadım yardımcı olur musun
Cihazın A320F U Kac ?

REPAİR YAPACAĞIM EVET PEKİ NE YAPMAM GEREKİYOR REPAİR İÇİN

usta twrp kurulumu ve root atmayıda detaylı anlatırmısın?
Öncelikle Hocam Ayarlar Telefon Hakkında Derleme Numarası yazılı yere 7 kez dokunun
Bu sayede geliştirici seçenekleri açılacaktır ayarlar menüsünden geliştirici Seçeneklerine dokunun
Açılan menüden USB Hata Ayıklama ve OEM Kilit Açma seçeneklerini aktif edin
Cihazınızı Dowload Mode Alıp
Son Sürüm Odin Aracığıyla Twrp Dosyasını Cihazınıza Yükleyin
Yükleme İşlemi Biitiğinde Cıhazınız TWRP Acılacaktır
Bazı cihazlarda Farklılık Gösterebir Direk Twrp De Acılmayabilir Ozaman Sizin Cihazı
Kapatıp Güç + Home ve + Ses Açma Tuşlarıyla Recovery Mode Alabilirsiniz

SuperSU sürümlerinden herhangi birini indirin ve telefonunuzun hafıza kartına atın
TWRP ana ekranına gidin ve Install butonuna dokunun
Hafıza kartınıza attığınız SuperSU dosyasını bulun
SuperSU dosyasını seçtikten sonra altta yer alan sağa doğru çekin
Yükleme Başlayacaktır Hocam Süpersu Yüklemesi Bitiğinde Reboot System Deyip cihazın Acılmasını Bekleyinn
Umarım Anlatabilmişimdir :)

Öncelikle Hocam Ayarlar Telefon Hakkında Derleme Numarası yazılı yere 7 kez dokunun
Bu sayede geliştirici seçenekleri açılacaktır ayarlar menüsünden geliştirici Seçeneklerine dokunun
Açılan menüden USB Hata Ayıklama ve OEM Kilit Açma seçeneklerini aktif edin
Cihazınızı Dowload Mode Alıp
Son Sürüm Odin Aracığıyla Twrp Dosyasını Cihazınıza Yükleyin
Yükleme İşlemi Biitiğinde Cıhazınız TWRP Acılacaktır
Bazı cihazlarda Farklılık Gösterebir Direk Twrp De Acılmayabilir Ozaman Sizin Cihazı
Kapatıp Güç + Home ve + Ses Açma Tuşlarıyla Recovery Mode Alabilirsiniz

SuperSU sürümlerinden herhangi birini indirin ve telefonunuzun hafıza kartına atın
TWRP ana ekranına gidin ve Install butonuna dokunun
Hafıza kartınıza attığınız SuperSU dosyasını bulun
SuperSU dosyasını seçtikten sonra altta yer alan sağa doğru çekin
Yükleme Başlayacaktır Hocam Süpersu Yüklemesi Bitiğinde Reboot System Deyip cihazın Acılmasını Bekleyinn
Umarım Anlatabilmişimdir :)
saol usta twrpyi yükledimde cihaz dahili depolamayı görmüyor sadecesd kartı görüyor ne yapmalıyım geçen denedim başka bi twrp bulmuştum turuncu teması vardı yine dahili depolamayı görmüyordu sd karta attım ve supersuyu yükle dedim cihaz samsung yazısında kaldıydı stock rom attım çözüldü senin verdiğin dosyadaki supersu yumu yükleyeyim ?

Bana Cihazın Tam Modelini Yazarmısın A320F A320FL Bide U Sürümünü Yazarsan

A320FU1
A320FU2
A320Fu3
A320U4
Gibi Hocam

ona nerden bakabilirim bu arada Mroot nedir onu kursam root olurmu
Olur Hocam Yükleyin Sitemizde Mevcut Son Sürüm Odin Aracığyla yükleme Yapabilirsiniz Cihazın İcinde Önemli Bilgilriniz Varsa Yedek Alın Cihaz Sıfırlanacaktır

Geri
Üst Alt