Çözüldü Samsung Galaxy A30S SM-A307FN U2 IMEI Repair + Patch Cert Done

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A30S SM-A307FN cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A30S SM-A307FN cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

patch certika olmuyor hatası alıyorum
yapan başka var mı

yapan başka var mı

Son düzenleme:

yapan başka var mı

yapan başka var mı

Bende bu cihazdan yaptım yazılım kaynaklı konudaki yazılımın aynısını yükleyin sorun çıkmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende bu cihazdan yaptım yazılım kaynaklı konudaki yazılımın aynısını yükleyin sorun çıkmaz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
ustam aynısınıda kullandım yine aynı sorun

sorun cozuldu,egerki eftsu ile root ederseniz(tavsiyemdir)eftsu apk kurun ve islemi yapin eftsu toor yetkisini chimera apk uzerinden verdim ve sorun cozuldu

root linkini atiyorum butun modellere rahatca root yapa bilirsiniz hafiza sorunuda olmuyor
EFTSU Root Solutions

ve a307fn u2 fix logo dosyasinda atiyorum
bu yontemi dene bende ilk basdan yapamiyordum

A307FNXXS2ASK5_OXM2ASK5

ben bu yazilim uzerinde yapdim

Salam. Root edince telefon tek imei olur ve patch hatasi verir.

EVET usta yazılımı değiştirdim yeni attığım yazılımın ap dosyasıyla rootladım şuan düzeldi teşekkürler.
hangi yazılımla denediniz 2 gündür denemdigim yazılım kalmadı hepsinde magis patheced yapıyorum çöküyor

20201001_134223.jpg bu yazılımı yükledikten sonra cihaz çöküyor ustam

ustam yazılımı yedi cihaz açtı ama roottan sonra resetliyor

ustam yazılımı yedi cihaz açtı ama roottan sonra resetliyor

root yazildikdan sonra reset atman gerekiyor zaten

reset atdikdan sonra telefonda oem yerini ac

adb ac

sonra sana verdigim proqramla reboot recovery yap ve cihaz root oldu

selamalr android 10 için sorun cıkarıyormu repair birde çift hat tek hattamı düşüyor ona göre işleme başlıcam şimdiden teşekkürler?

Geri
Üst Alt