Stock Rom Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Android 7.0 Türkçe Stock Rom Yükleme Anlatımı

Persist hatası olur normal. Sorunsuz bir yazılım var bende upload edeyim birazdan.

Z3X ile AP bölumünde persisti yazmayin!
ve ya AP bolumun icinden persisti silib yeniden yazin )))))))))))))))

arkadaslar sorun buldum son sorum odin ile dosyalar attı tum yazan arkadaslara ve @Aydar admine tsk ederım.

Telefonum Brick oldu. Persist hatası veriyor banada yardımcı olur musunuz. Odin son sürüm ile yükleme yapıyorum.

Telefonum Brick oldu. Persist hatası veriyor banada yardımcı olur musunuz. Odin son sürüm ile yükleme yapıyorum.
7zip ile yazılımı ayıklama yapın ve persist silerek tekrar 7zip ile birleştirin ve yükleyin.

Wq2kj2.jpg
Dediklerinizi yaptım. Telefonum açıldı. Teşekkür ederim. Birde son sorum mevcut. Sürüm android 7. Sonradan tekrar rom atmadan güncelleme ile 8 yapıp sorunsuz stabil şekilde kullanabilir miyim? Dosya sildik ya. Tekrardan teşekkürler

Wq2kj2.jpg

Wq2kj2.jpg
Dediklerinizi yaptım. Telefonum açıldı. Teşekkür ederim. Birde son sorum mevcut. Sürüm android 7. Sonradan tekrar rom atmadan güncelleme ile 8 yapıp sorunsuz stabil şekilde kullanabilir miyim? Dosya sildik ya. Tekrardan teşekkürler

Wq2kj2.jpg
Kullanırsınız sıkıntı olmaz. Ayrıca android 8.0 sürümünde sadece ayarlar ingilizce oluyor ama onunda çözümü bizim sitemizde mevcut. Android 8.0 sürümünde de full Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

slm 7 ile zip yaınca odin tanımıyor nasıl yapabilirim

Ben cihazı recovery moddan resetledim. şimdi ne yaptıysam 7 yi yükleyemiyorum. SES KISMA ve HOME (Ortadaki) tuşuna basılı tutarken POWER tuşuna basın. Cihaz açılmaya başladığı anda elinizi POWER (Kilit) tuşundan çekin. SES KISMA ve HOME tuşlarına basmaya devam edin. herşeyi yapıyorum. ama cihaz safe modda normal olarak açılıyo.

Ben cihazı recovery moddan resetledim. şimdi ne yaptıysam 7 yi yükleyemiyorum. SES KISMA ve HOME (Ortadaki) tuşuna basılı tutarken POWER tuşuna basın. Cihaz açılmaya başladığı anda elinizi POWER (Kilit) tuşundan çekin. SES KISMA ve HOME tuşlarına basmaya devam edin. herşeyi yapıyorum. ama cihaz safe modda normal olarak açılıyo.
Android 8.0 sürümünde cihazı komple kapatın usb kablosunu pc'ye bağlayın. Bir parmağınız ses kısmaya basılı bir parmağınız home tuşuna basılı tutarak usb kabloyu telefona takın. Download moda girecektir.​

Geri
Üst Alt