•  GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

İletişim:

Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Yardım Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Türkçe Dil

20 Eyl 2018
97
39
18
Merhaba Galaxy c7 cihazda twrp vs.yüklü. Ancak cihaz oreo geldiğinden beri yarı ingilizce yarı türkçe oldu. Benim sorunum şu; elimde c7000 cihazıma uygun custom rom var ve türkçe dil desteği bulunuyor. Ben bu custom romdaki dil paketini şuan kullandığım stock roma dlashlayabilir miyim? Önerileriniz nelerdir? Teşekkür ederim.
Stock roma ait yazılım bilgisi;

Ekli dosyalar

silivriserdar

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
21 Haz 2018
19,916
30,421
113
36
Yukarıda link verilmiş. SİTE kurallarına uymazsan bir sonraki mesajında sizi banlamak zorunda kalacağım. Sitede bu cihaz ile ilgili bir çok konu mevcut. Ayrıca Samsung Genel bölümünde Android 8.0 Türkçe yapma konusu ücretsiz olarak bulunmaktadır.​

20 Eyl 2018
97
39
18
Yukarıda link verilmiş. SİTE kurallarına uymazsan bir sonraki mesajında sizi banlamak zorunda kalacağım. Sitede bu cihaz ile ilgili bir çok konu mevcut. Ayrıca Samsung Genel bölümünde Android 8.0 Türkçe yapma konusu ücretsiz olarak bulunmaktadır.
Afedersiniz benim farklı soru açıklamaya yazdım elimde pc yok. Bidahakine yapmamaya çalışacağım.

IslamB3y1

Süper Kullanıcı
Genel Moderator
9 Ara 2019
1,747
2,813
113
17
İstanbul
Site adresi
Afedersiniz benim farklı soru açıklamaya yazdım elimde pc yok. Bidahakine yapmamaya çalışacağım.
elinizde Eft pro varsa Rootsuz Sekilde 1 dakikada Yapabilirsiniz
Yoksa Türkce Dil Programı Vip Bolumunde Mevcut onunla Yapabilirsiniz.

Üst Alt
Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!