tesekurler................................

S10 plus g975w modeli imei repair yapabilecek kimse var mi. Fiyati ne kadardir.

Merhaba hayırlı geceler
Yurtdisindan Samsung S10 plus SM-G975F alicam kayıt hakkım yok halledebilecek olan var mı Kocaeli'ndeyim

Ekli dosyalar

• IMG-20200211-WA0011.jpg
    IMG-20200211-WA0011.jpg
    134.5 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG-20200211-WA0012.jpg
    IMG-20200211-WA0012.jpg
    174.6 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG-20200211-WA0017.jpg
    IMG-20200211-WA0017.jpg
    172.7 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba hayırlı geceler
Yurtdisindan Samsung S10 plus SM-G975F alicam kayıt hakkım yok halledebilecek olan var mı Kocaeli'ndeyim
+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Arkadaşlar s10 almayı düşünüyorum. Imeı ıslemından sonra custom rom yuklenmez deniyor. Guncel durumda şuan nasıl? Custom rom yüklenmede sorun sıkıntı olur mu? Daha once xıaomı cıhazıma ımeı ıslemı yaptım rom işlerinede uzunca süredir aşınayım. Sadece hiç samsung cihaz kullanmadım

Arkadaşlar s10 almayı düşünüyorum. Imeı ıslemından sonra custom rom yuklenmez deniyor. Guncel durumda şuan nasıl? Custom rom yüklenmede sorun sıkıntı olur mu? Daha once xıaomı cıhazıma ımeı ıslemı yaptım rom işlerinede uzunca süredir aşınayım. Sadece hiç samsung cihaz kullanmadım
Normal yollarla imei repair işlemi olursa cihaza ;OTA güncellemesi gelmez.
Server üzerinden imei repair işlemi oluyor,fiyatı daha tuzlu olur,fakat cihaz güncelleme alabilir.

Normal yollarla imei repair işlemi olursa cihaza ;OTA güncellemesi gelmez.
Server üzerinden imei repair işlemi oluyor,fiyatı daha tuzlu olur,fakat cihaz güncelleme alabilir.
Server fiyatı nedır. Cok ıse zaten anlamı kalmaz. Bırde ota önemli degıl twrp den atarım zaten suan bıle en uzun bı rom u 1 ay kullanıyorum bazen ayda 3-4 rom değiştirdiğim bıle oluyor

Server fiyatı nedır. Cok ıse zaten anlamı kalmaz. Bırde ota önemli degıl twrp den atarım zaten suan bıle en uzun bı rom u 1 ay kullanıyorum bazen ayda 3-4 rom değiştirdiğim bıle oluyor
Serverde Yapmanız Daha Mantıklı Ozaman

izmirde snapdragonlu s10 repair yapan arkadaşımız varsa beni yönlendirebilir misiniz? teşekkürler,

Geri
Üst Alt