Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935S IMEI Repair

• Konbuyu başlatan emin.karakis
  • Başlangıç tarihi
TWRP yükledim ama nasıl root yapıyoruz, supersu yükleyince z3x ile repair yaparken modem downgrade hatası veriyor, TWRP kısmını hangi dosya ile root yapacağımızı söylermisiniz, yazılım 8 sürümü U2.

TWRP yükledim ama nasıl root yapıyoruz, supersu yükleyip z3x ile repair yaparken modem downgrade hatası veriyor, TWRP kısmını hangi dosya ile root yapacağımızı söylermisiniz, yazılım 8 sürümü U2.
Cihaz 8.0 Sa z3x ile IMEI Repair İşlemi Yapmasınız Hocam

Olmuyor, sürüm 7 şu an, cf root ile yaptım root, yedek alırken de repair yaparkende try modem downgrade hatası veriyor, supersu çalışıyor ama.

u2 sürümü, model G935S

Arkadaşlar bi yardım edin bunaldım vallahi, modemi bozacaz şimdi, elimde G935S var, orjinal sürümü android 8 U2, kore versiyonu, imei repair yapamadım bi türlü, elimde sadece z3x box var, cihazı G935F android 7 türkçe sürümüne downgrade ettim, yine olmuyor. Bi el atın şuna da günü kurtaralım.

Arkadaşlar bi yardım edin bunaldım vallahi, modemi bozacaz şimdi, elimde G935S var, orjinal sürümü android 8 U2, kore versiyonu, imei repair yapamadım bi türlü, elimde sadece z3x box var, cihazı G935F android 7 türkçe sürümüne downgrade ettim, yine olmuyor. Bi el atın şuna da günü kurtaralım.
Yedek aldıysanız g935f modemini de deneiyn

işte her iki sürümde de en sonda try modem downgrade if possible hatası veriyor, hem imei repair yaparken hem de backup alırken, backupları da alamadım.

sizin verdiğiniz dosya S7 için, bendeki edge modeli G935S, sizin verdiğiniz G930S

sizin verdiğiniz dosya S7 için, bendeki edge modeli G935S, sizin verdiğiniz G930S
Eğer Bu Cİhaza G935F U2 Sadece System Atabilirsseniz Cihaz Hem Full Türkc Olur Ve rootlar Patch Yaparsınız G935F üzerinden Ama Daha Önce Bu Cihaza Denemedim a710S a710K Deneyip Başarılı Olmuştum

Eğer Bu Cİhaza G935F U2 Sadece System Atabilirsseniz Cihaz Hem Full Türkc Olur Ve rootlar Patch Yaparsınız G935F üzerinden Ama Daha Önce Bu Cihaza Denemedim a710S a710K Deneyip Başarılı Olmuştum
Usta zaten G935F Türkçe 7 yaptım, sonrasını anlatırmısın nasıl olacak, z3x e göre anlat.

Ben senin gibi bu 935s 8.0 cihaza 935fd 7.0 downgrade yapmıştım. Sonra supersu ile twrp üzerinden root yapmıştım ama ne octoplus ne de z3x bundan sonra şebeke patch yapmamıştı. Yani sonuçlandıramadım.

Usta Yapacağın Şey Rootlayıp Patch Yapmak Crackmı Bu z3x
Usta c***k değil, samsung tool pro v35.2 versiyonu, cihaza şu anda android 7 G935F attım, hiçbir sıkıntısı yok, şebeke falan çalışıyor, yalnız kapanacak tabi imei atamazsam, prodan şimdi G935S mi seçicem yoksa G935F mi, farkeder mi, root için CF root yapıyorum, siz hangi root dosyalarını kullanıyorsunuz, CF root ile son aşamada try downgrade modem hatası veriyor hep. Log aşağıda...

Kod:
Operation: Read CERT
Selected model: SM-G935F
Software version: 35.2

Waiting ADB device OK
Reading phone info
Model SM-G935F
Android version 7.0
PDA version G935SXXU2DRAG
CSC version G935FOXA1DQJ3
Phone version G935SKSU2ESA1
Product code