Çözüldü Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935S IMEI Repair

• Konbuyu başlatan emin.karakis
  • Başlangıç tarihi
Usta c***k değil, samsung tool pro v35.2 versiyonu, cihaza şu anda android 7 G935F attım, hiçbir sıkıntısı yok, şebeke falan çalışıyor, yalnız kapanacak tabi imei atamazsam, prodan şimdi G935S mi seçicem yoksa G935F mi, farkeder mi, root için CF root yapıyorum, siz hangi root dosyalarını kullanıyorsunuz, CF root ile son aşamada try downgrade modem hatası veriyor hep. Log aşağıda...

Kod:
Operation: Read CERT
Selected model: SM-G935F
Software version: 35.2

Waiting ADB device OK
Reading phone info
Model SM-G935F
Android version 7.0
PDA version G935SXXU2DRAG
CSC version G935FOXA1DQJ3
Phone version G935SKSU2ESA1
Product code
CSC country code UK & IRE
CSC sales code BTU
Phone SN R39H505PQX
IMEI: 355647072537441
HW version REV0.8
RF cal date 20160512
Chip name EXYNOS8890
Modem board SHANNON335
Security patch: 2018-01-01
Boot Warranty bit: 1
SIM State: READY
Checking Super user right true
Reading NV data OK
Checking NV data OK
Reading data OK
Detecting MODEM OK
Reading MODEM OK
Calculating OK
Writing zTool OK
Initialization zTool OK
Running zTool, please wait OK
Reading data error (1)
Initialization zTool error (0 1)
Try downgrade modem if possible
Bu s ve k serileri biraz sorunlu zaten. Chimera varsa ustam güncel android 8 sürümü uzerinden yapabilirsin

Chimera yok maalesef, uzaktan makul ücretiyle yapabilecek var mı?
Onun çözümü var. Bir yazılım yüklüyoruz sonra imei repair sorunsuz patch yapıyoruz. Yazılım ücretlidir. 30 TL ücreti var.

Daha önce denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.

Burada

Onun çözümü var. Bir yazılım yüklüyoruz sonra imei repair sorunsuz patch yapıyoruz. Yazılım ücretlidir. 30 TL ücreti var.

Daha önce denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.

Burada
Benim cihaz G935S, ayrıca o yazılım dediğinizi alırım sıkıntı yok da z3x ile yapabilecekmiyim, android 8 U2, yapamazsam havaya buna da para vermeyelim.. Bu yazılım downgrade yazılımı ise aynısı ben de var ayrıca. Denedim yani olmuyor.

Benim cihaz G935S, ayrıca o yazılım dediğinizi alırım sıkıntı yok da z3x ile yapabilecekmiyim, android 8 U2, yapamazsam havaya buna da para vermeyelim.. Bu yazılım downgrade yazılımı ise aynısı ben de var ayrıca. Denedim yani olmuyor.
Z3X Box yapıyor. Bizler yaptık sorun yaşamadık. Karar size kalmış.

Z3X Box yapıyor. Bizler yaptık sorun yaşamadık. Karar size kalmış.
Usta senin verdiğin konu linkinde sm-g930k ve sm-g930s yazıyor, bendeki cihaz g935s modeli yani edge olanı, S7 cihaza S7 edge yazılımı doğrumudur, doğruysa nasıl satın alıcam.

Usta senin verdiğin konu linkinde sm-g930k ve sm-g930s yazıyor, bendeki cihaz g935s modeli yani edge olanı, S7 cihaza S7 edge yazılımı doğrumudur, doğruysa nasıl satın alıcam.
Konuyu ve içeriğini görüntülemek normal üyeler için mümkün değil. Konu içeriğinde ve yorumda belirttim. Başlığa sığmadı o yüzden. Özel mesaj atıyorum.

Konu günceldir, Chimera ya da octopus ile uzaktan ücretiyle yaparım diyen varsa bekliyorum. Yazılım için boşuna 80 lira verdik, yazılımlarda piyasada dolaşan yazılımların aynısı, yazılımla olacak iş değil bu.

Konu günceldir, Chimera ya da octopus ile uzaktan ücretiyle yaparım diyen varsa bekliyorum. Yazılım için boşuna 80 lira verdik, yazılımlarda piyasada dolaşan yazılımların aynısı, yazılımla olacak iş değil bu.
Bizden mi aldınız dosya?

silivriserdar ustadan.

Arkadaşlar cihazı satın aldım elimde kaldı, ücreti neyse Chimera uzaktan yardım edebilecek bir arkadaş yok mu, sadece bağlanıp imei atacak, rootlama rom yükleme işlemlerini bağlanmadan önce ben yaparım, siz yeterki şunu şunu yap deyip bağlanın, modemden port açmak gerekiyorsa onuda yaparız, bağlanacak usta uğraşmayacak yani.

Arkadaşlar cihazı satın aldım elimde kaldı, ücreti neyse Chimera uzaktan yardım edebilecek bir arkadaş yok mu, sadece bağlanıp imei atacak, rootlama rom yükleme işlemlerini bağlanmadan önce ben yaparım, siz yeterki şunu şunu yap deyip bağlanın, modemden port açmak gerekiyorsa onuda yaparız, bağlanacak usta uğraşmayacak yani.
Hocam siz verdiğim yazılımı kurdunuz mu?

kurdum usta restart atıyor, size cihazın G935S olduğunu söylemiştim, sanırım görmediniz yukarıdaki mesajda.
Gördüm hocam birde şu 80 TL kime ödediniz. Biz 30 TL aldık. İade de ederiz sıkıntı yok.

Ama bu yazılımı ben defalarca denedim bu yazılım Samsung Galaxy ve Edge modellerinin tümünü hemen hemen oluyor. Yazılımın başlığında da G93xxx yazıyor.

Yani defalarca da denedik sıkıntı olmadı. Ama sizde olmamış ise sorun yok. Özelden hesap numaranızı atınız iade edelim ücretinizi.

50 tl de başka bi arkadaşa verdim, sıkıntı yok helal hoş olsun da olmayınca canım sıkıldı, yine bi deneyeyim 2 kere denedim, bi kere daha deneyeyim, bu sefer custom install yapıp kendim seçeyim kerneli falan.

50 tl de başka bi arkadaşa verdim, sıkıntı yok helal hoş olsun da olmayınca canım sıkıldı, yine bi deneyeyim 2 kere denedim, bi kere daha deneyeyim, bu sefer custom install yapıp kendim seçeyim kerneli falan.
Anladım merak ettim kim 50 TL aldı. Özelden yazabilirsiniz. Bizim burada amacımız para kazanmak değil. Sonuna kadar yardımcı olmaktır. Gerekirse gönderin kargo ile yapıp göndereyim.

Ücret almayacağım. Cihaz rootlu ise arkadaşa söylüyorum müsait ise TeamViewer ile bağlanıp Chimera Tool ile bir denesin.

@silivriserdar Üstat G930FXXU3ERHC rootlu cihaza nasıl imei atabiliriz. Bulunduğum şehirde fahiş ücretler istiyorlar. w3x alsam uzaktan destek ile yapabilir misiniz ?.

Geri
Üst Alt