tek hat kaydet çift edersen band20 gidiyor

Çift hat kaydedince Band 20 dışında sorun oluyor mu? CC9 alacağım, zaten band 20 yok CC9 da. Başka bir sorun çıkar mı acaba CC9 da? Birileri 4G ye giremezsin demişti. Var mı öyle bir sorun?

Çift hat kaydedince Band 20 dışında sorun oluyor mu? CC9 alacağım, zaten band 20 yok CC9 da. Başka bir sorun çıkar mı acaba CC9 da? Birileri 4G ye giremezsin demişti. Var mı öyle bir sorun?
Yok sorun çıkmıyor 4G çalışır

reis pocophone f1 için imei repair yöntemi varmıdır okadar aradım bulamıyorum...tam anlatım lazım...

allah rızası için yardım benim cihazımda imei hiç yok imei alınamıyor hatası veriyor

Hayırlı günler . Resimdeki hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz?
78401616_590819568126629_137897441230848000_n.png

Merhaba,

Hepsini yaptım fakat İMEİ değişmiyor.
Sorun neden olabilir?

Merhaba,

Hepsini yaptım fakat İMEİ değişmiyor.
Sorun neden olabilir?

Söylenilenleri bastan sona doğru sekilde yaptım imei repair de pass olarak dogruladım daha sonra restore edip yeniden baslatıyorum ama imei numaraları değişmiyor.
telefonda suan miui 11.0.4 yüklü global kararlı
telefonuma daha önce imei atıldı ama daha sonra klonlamışlar kapandı bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Söylenilenleri bastan sona doğru sekilde yaptım imei repair de pass olarak dogruladım daha sonra restore edip yeniden baslatıyorum ama imei numaraları değişmiyor.
telefonda suan miui 11.0.4 yüklü global kararlı
telefonuma daha önce imei atıldı ama daha sonra klonlamışlar kapandı bundan kaynaklanıyor olabilir mi?
Twrp üzerinden efs sildiyseniz ımeı numaralarının değişmesi lazım
Mıuı 11 cihazda yaptım bu işlemi

Aynı yöntem mi 9 lite için de geçerli mi

HD1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm ustal kolay gelsin bende mi9se var ama bootkilidi açık deyil nasıl imei, repair yapabiliriz boot kilidi kapalıyken

slm ustal kolay gelsin bende mi9se var ama bootkilidi açık deyil nasıl imei, repair yapabiliriz boot kilidi kapalıyken
Arkasını açıp bootloader unlock yapılıyor. Unlock yaptıktan sonra gerisi kolay. Veya siz kendiniz Unlcok süresini başlatın 1 hafta bekleyin.​

Geri
Üst Alt