Hocam mi 9a tek IMEI yazmanız lazım anlatımı bir çok yerde mevcut kurallara aykırı olduğu için link veremiyorum. Bu arada aynı yontemle tek sim repair yapildiginda band 20 gitmiyor mi 9sede de.
Peki Mi 9 içinde aynı

Hocam Mi 9 için çalışıyormu aynı yöntem.

Hocam mi 9a tek IMEI yazmanız lazım anlatımı bir çok yerde mevcut kurallara aykırı olduğu için link veremiyorum. Bu arada aynı yontemle tek sim repair yapildiginda band 20 gitmiyor mi 9sede de.

Hocam site içi link paylaşabilirsiniz? Size özelden ulaşamıyorum.

jjaqcnBuilder Hocam bu başka bir konuda verilmiş ordan kopyala yapıştır yaptım sanrıım kurallara aykırı değil bu arada programın doğru çalışması için bilgisayar tarihini 2 ay geri almanız lazım
Not: Programın linkini "Xiaomi Redmi K20 Pro IMEI Repair (Qcn ile)" adlı konudaki 32'inci posttan kopyaladım.

Merhaba. Öncelikle teşekkür ederim. Cihaza imei repair yaptım. Efs ve QCN yedeğim yok. İlk aldığım gibi orijinal haline dönebilir miyim?

Merhaba. Öncelikle teşekkür ederim. Cihaza imei repair yaptım. Efs ve QCN yedeğim yok. İlk aldığım gibi orijinal haline dönebilir miyim?
Orginal efs yedek bulursanız yapabilir siniz

HD1900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

band 20 için diyorsanız tek sim repairi efs yedeğini restore yapmadan da tek sim repairi bir deneyebilirsiniz, belki olur hem denenmiş olur?

Restore etmeden önce bir şey yapmama gerek var mı hocam?

Mevcut duruma geri dönmek için efs yedeği alın.
Orjinal QCN dosyası olmayan arkadaşlar da başka global qcn bularak sorunu çözebilirler. Bu gün ilk kez böyle bir cihazı band20 ye bağladık.

Orjinal QCN dosyası olmayan arkadaşlar da başka global qcn bularak sorunu çözebilirler. Bu gün ilk kez böyle bir cihazı band20 ye bağladık.
Evet mevcut durumun yedeğini almak mantıklı ayrıca eğer kayıtlı ise imeinizi not alın çünkü restore edince orjinel imeilere dönecek cihaz başka birşey yok ama hocam

Ben de Band 20 için uğraşıyorum :) Sadece tek sim repair ile mi Band 20 aktif oluyor hocam?

Bilinen tek yöntem bu
Hocam yanlış yapmamak için tekrar sormak istiyorum. Repairli 9se var.Orijinal efs'ye dönmeden tekrar tek sim repair yaparsam Band 20 gelir mi? Yoksa orijinal efs'ye dönmek mi gerekiyor? Teşekkürler

Hocam yanlış yapmamak için tekrar sormak istiyorum. Repairli 9se var.Orijinal efs'ye dönmeden tekrar tek sim repair yaparsam Band 20 gelir mi? Yoksa orijinal efs'ye dönmek mi gerekiyor? Teşekkürler

Orijinal efs ye dönmek yada orijinal qcn restore etmek gerekiyor hocam

Geri
Üst Alt