bu twrp nasıl kuracaz bi yardımcı olabilirmisin
Cihazı fastboot modda takın
Minimal adb fastboot kurup açın
Komut penceresine fastboot flash recvoer yazıp twrp dosyasını siyah komut penceresine sürükleyip bırakın
Enter’a basın yüklenince fastboot reboot yazıp cihazın ses+ tuşuna basılı tutun cihaz twrp moda gelene kadar basın

*Cihaz unlock olmalıdır
*Adb-Fastboot driver kurulu olmalıdır

yapıyorum ama hata veriyor adb yuklu cmd dosyasına atıyorum senin dediğinide yapıyorum ama unknow partition hatası veriyor

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Tüm adımları yaptım fakat Dual Imei Writer ile işlem yapmak istediğimde no diag port hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• no-diag-port.PNG
    no-diag-port.PNG
    12.1 KB · Görüntüleme: 16
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Tüm adımları yaptım fakat Dual Imei Writer ile işlem yapmak istediğimde no diag port hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim?
bunu yapmanıza gerek yok qcn editleyip qcn yazın

Nasıl yapılacağını bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Eşime Mi9 SE aldık yaklaşık 1 yıl oldu.. Vodafone kullanıyor. Telefonu arayanlar bazen ulaşamıyor. Ve interneti bazen çok yavaş oluyor. Band 20 den kaynaklandığını düşünüyorum. Band 20 sorunu nasıl giderebilirim. Bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar merhaba. Eşime Mi9 SE aldık yaklaşık 1 yıl oldu.. Vodafone kullanıyor. Telefonu arayanlar bazen ulaşamıyor. Ve interneti bazen çok yavaş oluyor. Band 20 den kaynaklandığını düşünüyorum. Band 20 sorunu nasıl giderebilirim. Bilgisi olan var mı ?
Cihaza çift sim ımeı repair yapılmışsa band20 sorunu vardır
VIP Bölümünde anlatımı mevcut ama isterseniz uzaktan bağlantı ile yardımcı olabiliriz

@baypinar35 Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Sayenizde sorunsuz bir şekilde işlem yapabildim. Konuda da belirtmişsiniz ama emin olamadığım için sormak istedim. Sorum şu:

Cihazda şu anda MIUI Global 10.3.4 sürümü mevcut. Güncellemede sorun olmadığını belirtmişsiniz. Bu durum sadece IMEI için mi geçerlidir? Eğer güncelleme yaparsam TWRP ve Root silinir mi?

Ayrıca cihazı sıfırlamam gerektiğinde orijinal IMEI numaraları geri gelir mi? Gelmiyor ise ne yapabilirim? (Elimde sadece xqcn yedeği var)

Yardımlarınız için teşekkürler.

@baypinar35 Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Sayenizde sorunsuz bir şekilde işlem yapabildim. Konuda da belirtmişsiniz ama emin olamadığım için sormak istedim. Sorum şu:

Cihazda şu anda MIUI Global 10.3.4 sürümü mevcut. Güncellemede sorun olmadığını belirtmişsiniz. Bu durum sadece IMEI için mi geçerlidir? Eğer güncelleme yaparsam TWRP ve Root silinir mi?

Ayrıca cihazı sıfırlamam gerektiğinde orijinal IMEI numaraları geri gelir mi? Gelmiyor ise ne yapabilirim? (Elimde sadece xqcn yedeği var)

Yardımlarınız için teşekkürler.

Güncelleme olursa sorun olmaz ama root gider.
Stock recovery üzerinden cihazı sıfırlarsanız imei de gider. Orjinal leri gelmez. Twrp yedeği olması gerek orjinali için
Twrp den mutlaka efs yedeği alın ne işlem yapacak olursanız.

Güncelleme olursa sorun olmaz ama root gider.
Stock recovery üzerinden cihazı sıfırlarsanız imei de gider. Orjinal leri gelmez. Twrp yedeği olması gerek orjinali için
Twrp den mutlaka efs yedeği alın ne işlem yapacak olursanız.

İlk etapta EFS yedeğini almıştım. Bunları iyi muhafaza etmem lazım sanırım. :) (Şu anda alsam bile IMEI vs değiştiği için pek bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.)

Elimde orijinal IMEI numaraları var. İlerleyen zamanlarda ihtiyaç olursa aynı yöntemleri kullanarak orijinal IMEI girip cihazı sıfırlamam durumunda herhangi bir problem olur mu peki?

Teşekkür ederim.

İlk etapta EFS yedeğini almıştım. Bunları iyi muhafaza etmem lazım sanırım. :) (Şu anda alsam bile IMEI vs değiştiği için pek bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.)

Elimde orijinal IMEI numaraları var. İlerleyen zamanlarda ihtiyaç olursa aynı yöntemleri kullanarak orijinal IMEI girip cihazı sıfırlamam durumunda herhangi bir problem olur mu peki?

Teşekkür ederim.
Twrp den orjşinal yedeği aldıysanız geri yükledikten sonra herhangi bir sorun olmaz sıfırlama veya güncellemede. Repair den sonra ki yedeği de almanızı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt