Yardım Xiaomi Pocophone F1 IMEI Repair İşlemi

öyle bi dünya yok maalesef.. imei atıldığında sim 2 üzerinden hat kullanılabiliyor sim 1 hattının portu kapatılması lazım
demekki öyle bi dünya varmiş ki benimki oluyor yada ben biraz şanslıyım galiba

Yabancı hat takıp kullanır.​

Yabancı hat takıp kullanır.

serdar hocam arkadaş yabancı hattan bahsetmiyor iki hattıda kullanabiliyorum diyor. Kaldıki sim 1 portundaki imei silindiği için yabancı hat bile taksa nasıl kullanacak? Ben bu konuyu 1 senedir araştırıyorum gerek xda dan gerekse yabancı mui forumlarından ama imei change yapıldıktan sonra hiç kimse 2 simi birden aynı anda kullanamıyor. Böyle birşey varsa yapılabiliyorsa bizde öğrenelim bizde yapalım..

serdar hocam arkadaş yabancı hattan bahsetmiyor iki hattıda kullanabiliyorum diyor. Kaldıki sim 1 portundaki imei silindiği için yabancı hat bile taksa nasıl kullanacak? Ben bu konuyu 1 senedir araştırıyorum gerek xda dan gerekse yabancı mui forumlarından ama imei change yapıldıktan sonra hiç kimse 2 simi birden aynı anda kullanamıyor. Böyle birşey varsa yapılabiliyorsa bizde öğrenelim bizde yapalım..
Sim 1 kullanır. Yabancı hattı sim 1'e takın arama felan yapıyor.​

serdar hocam konu yabancı sim değil ki :) 2 hattıda aynı anda kullanabiliyorum diyor yani (2 tane türk hattı) konu bu.. Bu konu hakkında tartışıyoruz.. Sen farklı birşey söylüyorsun.
Onu yapamazsın. Öyle birşey mümkün değil. IMEI 1 güvenlik yüzünden repair olmuyor. Ancak 2 oluyor.​

Kanıt olmadan hiç bir şeye inanmayın. Söylenti dedikodu çok olur.

bende inanmamıştım zaten hatta kullanabiliyorum diyen arkadaşada sordum nasıl yaptın madem böyle birşey var anlat bizde yapalım diye sorduktan sonra tahmin ettiğim gibi kayıplara karıştı :cool: neyse velhasıl kelam imei işlemi yapıldıktan sonra 2 simi birden aynı anda kullanma gibi bir durum söz konusu değil.

bende inanmamıştım zaten hatta kullanabiliyorum diyen arkadaşada sordum nasıl yaptın madem böyle birşey var anlat bizde yapalım diye sorduktan sonra tahmin ettiğim gibi kayıplara karıştı :cool: neyse velhasıl kelam imei işlemi yapıldıktan sonra 2 simi birden aynı anda kullanma gibi bir durum söz konusu değil.
ayıp ettin şimdi valla ben öyle birimiyim :cool:

şimdi bu sim 1 kullanıldığında hafıza kartı takabiliyormuyuz yanlış deyilsem hayır ama ben taka biliyorum takmasamda o kısma taktığımda şebeke veriyor bende 2 tane pocophone f1 vardı 2 side aynı şekilde oluyor

Merhaba Arkadaşlar... 21 Eylül Cumartesi günü İkitelli-Mahmutbey'deki Masko Mobilya Kentinde Mavi Renk Xiaomi Pocophone F1 128 GB telefonumuz (eşimin) çalındı... Kılıfının içinde kredi kartımız da vardı. İçinde fotoğraflarımız ve birçok önemli bilgi vardı. Çalan arkadaş muhtemelen yeni emei numarası yükletip satacak... Elinize böyle bir telefon geçerse hiç uğraşmasın ben ondan satın alırım. Bulan gören olursa bana ulaşırsa sevinirim xxxxx numaradan ulaşabilir. Bu işi yapan arkadaşlar varsa rica ediyorum... Selamlar saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Arkadaşlar... 21 Eylül Cumartesi günü İkitelli-Mahmutbey'deki Masko Mobilya Kentinde Mavi Renk Xiaomi Pocophone F1 128 GB telefonumuz (eşimin) çalındı... Kılıfının içinde kredi kartımız da vardı. İçinde fotoğraflarımız ve birçok önemli bilgi vardı. Çalan arkadaş muhtemelen yeni emei numarası yükletip satacak... Elinize böyle bir telefon geçerse hiç uğraşmasın ben ondan satın alırım. Bulan gören olursa bana ulaşırsa sevinirim xxxxx numaradan ulaşabilir. Bu işi yapan arkadaşlar varsa rica ediyorum... Selamlar saygılar
Sezgin bey çok geçmiş olsun
Umarım cihazınız bulunur
İlgili arkadaşlar dan yazan olursa cihazınız için özelden irtibat sağlayacağız sizinle.
İrtibat bilgisi paylaşmak yasak olduğu için kaldırdım
İyi forumlar

Bu arada telefonumuz geri geldi. Bulan kirdiramamis galiba başkasına vermiş o da çalıntı diye görmüş ve bana ulaştırdı. Bu telefon cok iyi ve güvenli herkese tavsiye ederim

izmirde yardımcıolacak varmı bu sabah itibariyle hat gittii allahdan bootloaderı hemen actım ve yedekleme yaptım Allah rızası için ailemle gorusemiyorum merakediyorlar

Geri
Üst Alt