Yardım Xiaomi Pocophone F1 IMEI Repair İşlemi

ekran da 01 ile başlayan yerden 8. satırın sonuna kadar olan yeri seçip (altında FF FF kalacak şekilde) sağ tuşa tıklıyoruz şu kısmı anlayamadım usta

usta qcn yi yazıyorum plaka değişmiyor

Screenshot_2019-09-14-14-52-41-234_com.android.settings.png

Değerli arkadaşlar selamlar,müsaitseniz bir konu hakkında soru sormak istiyorum, pocophone f1 128gb cihazın bootloader kilidini açmak istediğimde (imei kapandı ikiside) wifi den de kabul etmiyor, sim kart çalışmadığı için hesap ve cihaz ekle bölümüne giremiyorum nasıl çözebilirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 7046
Değerli arkadaşlar selamlar,müsaitseniz bir konu hakkında soru sormak istiyorum, pocophone f1 128gb cihazın bootloader kilidini açmak istediğimde (imei kapandı ikiside) wifi den de kabul etmiyor, sim kart çalışmadığı için hesap ve cihaz ekle bölümüne giremiyorum nasıl çözebilirim, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Edl modda yapılabilir

Ekli dosyayı görüntüle 7046

çift hattında mı kapandı? birinci sim kapandı ise ikinci sim den denedin mi?

ekran da 01 ile başlayan yerden 8. satırın sonuna kadar olan yeri seçip (altında FF FF kalacak şekilde) sağ tuşa tıklıyoruz şu kısmı anlayamadım usta
BU KONUYU BAŞTAN BERİ OKUMADINIZ GALİBA. BU KONUNUN 6. SAYFASINDA RESİMLİ ANLATIM MEVCUT

Ikiside kapandı üstad

bootloader kilidi açılması için mutlaka operatör internetine bağlanman gerek wifi den olmuyor. Simler kapanmadan 8 aylık sürede keşke bootloader kilidini açsaydın çok gecikmişsin.. Bootloader kilidi için bu işi yapan profesyonel kişilerden yardım alman gerekebilir. İmei kodunu hex uzantısına çevirsende Bootloader kilidini açmadan hiçbir işlem yapamazsın.

Merhaba,
Benim de birkaç sorum var. Telefonumu rootladım. Sonraki adımlarda sorun yaşıyorum. Twrp ile efs ackup aldım. Forumda qcn backupın nasıl alındığını detaylı anlatan bir yer var mı? Qualcomm driverları yüklememe rağmen QFIL programında telefonu bilgisayar görmüyor. Bunun için ne yapabilirim?

Merhaba,
Benim de birkaç sorum var. Telefonumu rootladım. Sonraki adımlarda sorun yaşıyorum. Twrp ile efs ackup aldım. Forumda qcn backupın nasıl alındığını detaylı anlatan bir yer var mı? Qualcomm driverları yüklememe rağmen QFIL programında telefonu bilgisayar görmüyor. Bunun için ne yapabilirim?
QCN yedeklemek için ilk önce port açmanız lazım ardından qpts configuration Start Clients/Software Download/Backup kısmından yedeğinizi alabilirsiniz

QCN yedeklemek için ilk önce port açmanız lazım ardından qpts configuration Start Clients/Software Download/Backup kısmından yedeğinizi alabilirsiniz
Port açmakta sorun yaşıyorum. Sanırım Qualcomm driverlar ile ilgili sıkıntı var. Sizin kullandığınız Qualcomm driverların download linkini paylaşabilir misiniz?

Geri
Üst Alt