Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Recovery'de Kaldı

Ufi Kredili Eng Rom Yükler Bu modele Yüklenmiyormus
Ufi Kredili Eng Rom Yükler Bu modele Yüklenmiyormus
kıredi olarak ne kesiyor kaç kıredi kesiyor
1 kredii ne kadar.. biri mi not 8 bootloader kapalıyken
yapıyor sanırım ufiyle yapıyor diye düşünüyorum
bi arkadaş dedi ufiyle yazılım atıp sonra numara yazıp
sonra global rom yüklüyor sizde varsa bi denermisiniz olması lazım bi ilki başarmış oluruz??:D

sonra global rom yüklüyor sizde varsa bi denermisiniz olması lazım bi ilki başarmış oluruz??:D
cihaz lock durumunda iken ufi ile yada yetkili hesap ile global rom flash etsen bile açmaz o cihaz çin cihazı

cihaz lock durumunda iken ufi ile yada yetkili hesap ile global rom flash etsen bile açmaz o cihaz çin cihazı
lock olan değil sağlam cihazı diyorum ustam hani bootloader kilitliyken repair olmuyorya
yukarda anlattığım şekilde yapan var sanırım biz de bi denesek??? mi not8 için

hocam daha once denenmis yoksa @odunbey kesin konuşmaz :D

lock olan değil sağlam cihazı diyorum ustam hani bootloader kilitliyken repair olmuyorya
yukarda anlattığım şekilde yapan var sanırım biz de bi denesek??? mi not8 için
olur eğer cihaz global cihaz ise ve lock durumunda ise önce ufi ile veya yetkili hesap ile eng rom yüklenir gerekli repair işlemi yapılır
tekrar global yazılım yüklenir cihaz unlock olmadan repair işlemi sağlanmış olur
fakat çin cihazı için aynı durum geçerli değildir heleki repair görmüş ise ve cihazı kitlediyseniz durum vahim

*Ustalarım cihazımla ilgili gelişmelerim var bilgi ve yardım istiyorum şimdi durum şu;
1)Cihaza yetkili hesap üzerinden yazılım yüklediler
2)Cihaza daha önceden imei repair yapılmıştı
3)cihaza yüklenen rom çin romu yani global rom yüklü değil global yükleyemeyiz dediler.
4)imei repair yapıldığı için mi account üzerinden Bootloader kilidi açma işlemi yapamıyoruz çünkü mi account ile ilişkilenmiyor
5)Bootloader kilidini açamadığımız için cihaz çin versiyonlu *#06# yapınca imei alınamıyor diyor ama şebeke veriyor

1)bu cihazın bootloader kilidi açılabilir mi ?
2)bu cihaz eskisi gibi temiz bir hale getirilip düzgünce yeniden işlem yapılabilir mi ?

Resmen kriz halindeyiz şu başımıza gelen işte kördüğümler içinde kaldık gerçekten... bu çin romunu yükleyen usta abi çözümü gelir yakında globale çeviririz diyor ama neye dayandı bilmiyorum
Şu an çözümü yok. İleride bir Geliştirici modified rom çıkarırsa Çin cihazına global yüklenen o zaman sorun çözülür. Ama uzun sürmez yakında çıkar.​

olur eğer cihaz global cihaz ise ve lock durumunda ise önce ufi ile veya yetkili hesap ile eng rom yüklenir gerekli repair işlemi yapılır
tekrar global yazılım yüklenir cihaz unlock olmadan repair işlemi sağlanmış olur
fakat çin cihazı için aynı durum geçerli değildir heleki repair görmüş ise ve cihazı kitlediyseniz durum vahim
ustam bi araştırma yaptım sizin için ..çok uzatmayacam bi bakarsanız iyiy olur
miui tükiye arama butonuna (bootloader kilidi kapalı cihazlara rom yükleme) diye bi bakarsanız
iyi olur hem sizin hem bizim hemde site için iyi olur diye düşündüm

ustam bi araştırma yaptım sizin için ..çok uzatmayacam bi bakarsanız iyiy olur
miui tükiye arama butonuna (bootloader kilidi kapalı cihazlara rom yükleme) diye bi bakarsanız
iyi olur hem sizin hem bizim hemde site için iyi olur diye düşündüm
Konuyu inceledim. O yöntemi biliyoruz hatta daha basit Anlatımı da var. Ama bu bizdeki olay faklı, cihaz Çin ve kilidi kapalı olduğu için global yazılım yüklemesi olmuyor.

Yoksa mi asistan modda Çin yazılımı büyük ihtimalle yükler.​

Konuyu inceledim. O yöntemi biliyoruz hatta daha basit Anlatımı da var. Ama bu bizdeki olay faklı, cihaz Çin ve kilidi kapalı olduğu için global yazılım yüklemesi olmuyor.

Yoksa mi asistan modda Çin yazılımı büyük ihtimalle yükler.
serdar ustam cihaza çin yazılımı atıp sonra hesap kurup
kilidi kırıp daha sonra global rom yüklemek iyi olmazmı
cihazın boş boş beklemesinden daha iyi

Moderatör tarafında düzenlendi:
serdar ustam cihaza çin yazılımı atıp sonra hesap kurup
kilidi kırıp daha sonra global rom yüklemek iyi olmazmı
cihazın boş boş beklemesinden daha iyi
İşte IMEI Repair gören cihaz bir daha mi hesabı ekleme yapmıyor. Ancak original yedekleri lazım.​

içinde hesap olduğu içinmi ? peki hesap kırılsa olmazmı ustam??
öğrenmek maksadıyla yoksa hiçmi kabul etmiyor hesabı ??
hesap olduğu için değil orjinal imei ler olmadımı mi hesabı ilişkilendirilmiyor cihaz ile o modelde

ustam vardır bi çaresi ama nasıl ??
cihaz açıkmı
yukarıda belirttiğim gibi çin cihazı eğer lock olduysa ve repair görmüş ise şimdilik bir çözümünü bilmiyoruz
cihaz açıkmı diye sormuşsun anlamadım neyi kast ettın

Benim de bir cihaz var aynı durumda. Duzelmltemiyor muyuz şimdi bunu.

Ekli dosyalar

• IMG20200124195555.jpg
    IMG20200124195555.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 49
Geri
Üst Alt