Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Recovery'de Kaldı

Hocam bana da yazar mısınız ?, elimde note 8 pro var arkadaş ile aynı sorun.. BL kapalı, recovery moddan çıkmıyor cihazın orjinal nvram ve nvdatası bende var yedeğini almıştım. Elimde umt box, hydra tool var sizden haber bekliyorum. :)
Yazıyorum özelden.​

*Ustalarım cihazımla ilgili gelişmelerim var bilgi ve yardım istiyorum şimdi durum şu;
1)Cihaza yetkili hesap üzerinden yazılım yüklediler
2)Cihaza daha önceden imei repair yapılmıştı
3)cihaza yüklenen rom çin romu yani global rom yüklü değil global yükleyemeyiz dediler.
4)imei repair yapıldığı için mi account üzerinden Bootloader kilidi açma işlemi yapamıyoruz çünkü mi account ile ilişkilenmiyor
5)Bootloader kilidini açamadığımız için cihaz çin versiyonlu *#06# yapınca imei alınamıyor diyor ama şebeke veriyor

1)bu cihazın bootloader kilidi açılabilir mi ?
2)bu cihaz eskisi gibi temiz bir hale getirilip düzgünce yeniden işlem yapılabilir mi ?

Resmen kriz halindeyiz şu başımıza gelen işte kördüğümler içinde kaldık gerçekten... bu çin romunu yükleyen usta abi çözümü gelir yakında globale çeviririz diyor ama neye dayandı bilmiyorum
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar...
Elimde bir adet Redmi Note 8 Pro var mi flash ile clean all seçenekli eng rom attım yalnız o esnada dosyada bir problem çıktı ve yeniden dosya seçtim o arada yazılım seçeneği clean all lock olarak değişmiş olmalı ki cihaz locked haline gelmiş...ben de tekrar stock rom yüklediğimde cihaz recovery menüsünde kaldı bu kısmı dikkatimden kaçtığı için yazılım attım cihaza
SORUM ÖZELTE ŞU;
Bootloader kilidi kapalı olan cihazıma yazılım atmış oldum ve cihaz recovery menüsünde kaldı bu halden nasıl kurtarırım.
Cihaz faturasız ve garantisiz.
çok sıkıştım lütfen yarım ediniz
Teşekkürler

ustam benımkıne o halde elıme ulastı ama yaptım global rom yukleyıp sattım

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam benımkıne o halde elıme ulastı ama yaptım global rom yukleyıp sattım

bootloader kilidi açık değil cihazın ve yapılan işlemlerden dolayı mi hesabı ekleyemiyorum yani BL kilidi açamıyoruz geri nasıl döndüreceğiz global versiyona?

bootloader kilidi açık değil cihazın ve yapılan işlemlerden dolayı mi hesabı ekleyemiyorum yani BL kilidi açamıyoruz geri nasıl döndüreceğiz global versiyona?
Cihz Unlcok Değilse Yükliyemezsiniz Cin Yazılızlmdan Kulanacaksınız

note 8 pro var imei den sonra orjinal yazılım ataken rekowery de kaldı

attığın eng rom tamamlandımı? bl nin kapandığından nasıl eminsin? mi flash tool sonunda success verdimi?

redmi note8 pro ufı ile eng atmaya calışıyorum hata veriyor bilgisi olan varmı?

İyi çalışmalar herkese
Elimde note 8 pro var rom yüklerken bir hata yapılmış ve cihaz şuanda recovery menüde kalıyor
Recovery menüden rom yüklüyorum hata vermiyor ama cihaz yine recovery menüde kalıyor fastboot modda mi flash programı yükleme yapmıyor
Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim

İyi çalışmalar herkese
Elimde note 8 pro var rom yüklerken bir hata yapılmış ve cihaz şuanda recovery menüde kalıyor
Recovery menüden rom yüklüyorum hata vermiyor ama cihaz yine recovery menüde kalıyor fastboot modda mi flash programı yükleme yapmıyor
Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim
cihaz lock oldugu içindir
çin cihazına global yazılım yüklerken cihazı lock edersen açmıyor global yazılımda
çin yazılımı yüklemen gerekli onuda ufi ile yada yetkili hesapla yükleyebilirsin
önce eng rom yüklersin ufi veya yetkili hesapla ardından fb modda çin yazılımı yüklersin
cihaza repair yapıldıysa unlock sürecini başlatamıyorsun bilgin olsun

aynı sorun bendede var çözüm varsa yardımcı olurmusunuz uzaktan bağlantı olursa cix olur teşekürler...

Herkese merhaba. Arkadaşlar redmi note 8 pro çin ime repair cihazıma diğer yazan arkadaşlar gibi şebeke sorunun nedeniyle eng mod yüklerken lock tikli kaldı. Cihaz lock olduğu için cihazıma geçen hafta içinde uzaktan bağlantı ile çin sürümü yükledik.
Sorum şu; globala dönmek için lazım olan yedekler denilirken orjinal imei lazım cümlesini gördüm. Bende herhangi bir yedek yok ancak orjinal barcodu mevcut bunun üzerinde imei v.s. bilgiler mevcut. Bu bilgilerle global dönebilmek için herhangi bir işlem yapabiliyor muyuz? Şuan MIUI 11.0.3 var üzerinde MIUI 12 güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeyi yaparsam ileride globale dönme şansımı zorlaştırmış olur muyum?
Gelişmeleri takip etmek ve tecrübelerinden faydalanmak açısından soruyorum, forumda bu çin rom yüklü arkadaşların bir konusu var mıdır?

Geri
Üst Alt