Yardım Xiaomi Redmi Note 8 Pro Recovery'de Kaldı

Herkese merhaba. Arkadaşlar redmi note 8 pro çin ime repair cihazıma diğer yazan arkadaşlar gibi şebeke sorunun nedeniyle eng mod yüklerken lock tikli kaldı. Cihaz lock olduğu için cihazıma geçen hafta içinde uzaktan bağlantı ile çin sürümü yükledik.
Sorum şu; globala dönmek için lazım olan yedekler denilirken orjinal imei lazım cümlesini gördüm. Bende herhangi bir yedek yok ancak orjinal barcodu mevcut bunun üzerinde imei v.s. bilgiler mevcut. Bu bilgilerle global dönebilmek için herhangi bir işlem yapabiliyor muyuz? Şuan MIUI 11.0.3 var üzerinde MIUI 12 güncellemesi gelmiş. Bu güncellemeyi yaparsam ileride globale dönme şansımı zorlaştırmış olur muyum?
Gelişmeleri takip etmek ve tecrübelerinden faydalanmak açısından soruyorum, forumda bu çin rom yüklü arkadaşların bir konusu var mıdır?
Globala Dönemek İcin Cİhazın Unlock Olması LAzım Unlock Yapaiblmeniz İcinde Cihaza Mı Hesabı Girip Süreci Başlatmnız Lazım Ama N.e Yazıkki REpair Yapılan Cİhazlardaa Mı Hesabı Giremiyoruz

Miaccount ile telefona giriş yaptım ancak kastettiğiniz "developer options" da unlock da istenense evet hata veriyor girilmiyor. Şu an girebildiğim developer optionsa'da giremiyorum, giriş yapar gibi hareket ediyor ve setting ekranına geri atıyor. Fazla kurcala masam iyi olacak.

Arkadaşlar Flood için kusura bakmayın, ben bir şeyler yaptım kullanıyorum. Çok sıkıntı olmuyor şuan. Tek sıkıntı Getapp çince içerikli. Settings ingilizce. Getapp'den google aratıp google services ve play store gibi uygulamaları indirdim. Daha sonra Google play storeden MoreLocale2 indirdim. Buradan Türkçe için add deyip tr TR olarak girdim ve ekledim. Şuan play store, indirdiklerim, dil seçtirmeyen uygulamalar Türkçe. Tel. resetlerseniz MoreLocale2 den tekrar seçmelisiniz. Bir kaç ayar daha var kısaca yazıyorum. Play storeden POCO louncher de indirdim. Bazı içerikler Türkçe oluyor. Settingden >app, managa apps, üstten üç noktaya basıp default app ye girin louncher poco seçin, browser chorme varsa yada indirdiğin browser. email outlook varsa! voice asistan için google yoksa playden indirin. İşin özü önce google play services sonra
MoreLocale2 Türkçe seçmek. Sonrasında ihtiyaçlarınızı google play storeden edinmek. Bu işlemler için farklı farklı konular internet üzerinde mevcut. Redmi çin rom'a google play store yükeleme. MoreLocale2 ile türkçe yapma. Bundan daha faydalı bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin

Arkadaşlar Flood için kusura bakmayın, ben bir şeyler yaptım kullanıyorum. Çok sıkıntı olmuyor şuan. Tek sıkıntı Getapp çince içerikli. Settings ingilizce. Getapp'den google aratıp google services ve play store gibi uygulamaları indirdim. Daha sonra Google play storeden MoreLocale2 indirdim. Buradan Türkçe için add deyip tr TR olarak girdim ve ekledim. Şuan play store, indirdiklerim, dil seçtirmeyen uygulamalar Türkçe. Tel. resetlerseniz MoreLocale2 den tekrar seçmelisiniz. Bir kaç ayar daha var kısaca yazıyorum. Play storeden POCO louncher de indirdim. Bazı içerikler Türkçe oluyor. Settingden >app, managa apps, üstten üç noktaya basıp default app ye girin louncher poco seçin, browser chorme varsa yada indirdiğin browser. email outlook varsa! voice asistan için google yoksa playden indirin. İşin özü önce google play services sonra
MoreLocale2 Türkçe seçmek. Sonrasında ihtiyaçlarınızı google play storeden edinmek. Bu işlemler için farklı farklı konular internet üzerinde mevcut. Redmi çin rom'a google play store yükeleme. MoreLocale2 ile türkçe yapma. Bundan daha faydalı bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin
Google Play ve Servisini indirdim bende çalışmadı tam olarak Google Play'in çalışması için neler indirdin?

Hocam bana da yazar mısınız ?, elimde note 8 pro var arkadaş ile aynı sorun.. BL kapalı, recovery moddan çıkmıyor cihazın orjinal nvram ve nvdatası bende var yedeğini almıştım. Elimde umt box, hydra tool var sizden haber bekliyorum. :)
bendede yedek var eng rom yükledikten sonra almıştım yede bunları nasıl yükleyeceğiz

GSM Turkey Güvencesi ve Kalitesiyle

Uzaktan bağlantı ile cihazlarınızın yazılımsal sorunları giderilir.

Whatsapp İrtibat Numaramız:

552 812 07 24
(Sadece Whatsapp üzerinden mesaj yazınız, lütfen hattı aramayınız!)

Telegram Adresimiz:

https://t.me/gsmturkeynet
Hocam bir müşkülümüz var müşteri cihazı redmi note 8 pro. WhatsApp hattından iletişime geçtim işlem için arkadaş size yazacak dendi bir buçuk saattir yazıyorum cevap alamıyorum. Müşterinin başımda beklediğini söyledim ama yine sonuç yok. Adamla birbirimize gireceğiz neredeyse bir yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar, bir forum da çin rom ve bootloader lock "ücretli işlemle bu telefonları tamamen türkçe yapıyoruz" demişler. Varmı bu tarafta böyle bir gelişme. mi forum sanırım.

Herkese iyi forumlar, iyi çalışmalar...
Elimde bir adet Redmi Note 8 Pro var mi flash ile clean all seçenekli eng rom attım yalnız o esnada dosyada bir problem çıktı ve yeniden dosya seçtim o arada yazılım seçeneği clean all lock olarak değişmiş olmalı ki cihaz locked haline gelmiş...ben de tekrar stock rom yüklediğimde cihaz recovery menüsünde kaldı bu kısmı dikkatimden kaçtığı için yazılım attım cihaza
SORUM ÖZELTE ŞU;
Bootloader kilidi kapalı olan cihazıma yazılım atmış oldum ve cihaz recovery menüsünde kaldı bu halden nasıl kurtarırım.
Cihaz faturasız ve garantisiz.
çok sıkıştım lütfen yarım ediniz
Teşekkürler

AYNI SORUN BEN DE DE VAR ROM YÜKLEMEK İSTİYORUM YÜKLENMİYOR

AYNI SORUN BEN DE DE VAR ROM YÜKLEMEK İSTİYORUM YÜKLENMİYOR
Merhabalar, cihaz bu hale nasıl geldi ve ayrıca şu an nasıl tepki veriyor ayrıntılı olarak yazar mısınız ? Ayrıca forum kuralları gereği tamamı büyük harfler ile yazmak yasaktır.

Geri
Üst Alt