Yok ustam neler yapıyorsun öyle :D Note 8 prodan alınan yedeği buna yükle.
vallaha son dakika kafa şarj etti bi hastane gittim geldim 8pro ya preloader yüklenecek dosyayı 9 a basmaya çalışıyorum Allahtan cihazlar çökmedi :D 8pro dan yedeklerim bile hazır halbu ki :D teşekkürler ustam saygılar :D :D

ustam note 9 ses açma basıp bağlıyorum ancak
Error while restoring nvram: General error. @Subzorro
234.jpg

eft yok ustam daha önce bu şekilde atmıştım şimdi niye olmuyor acaba yardımcı olabilecek varmı ne yapmalıyım NCK

eft yok ustam daha önce bu şekilde atmıştım şimdi niye olmuyor acaba yardımcı olabilecek varmı ne yapmalıyım NCK
Yapmıyor gözükebilir ama yapıyor. Cihazı açıp ayarlardan kontrol edin,olmazsa sıfırlama yapın düzelecektir.

Yapmıyor gözükebilir ama yapıyor. Cihazı açıp ayarlardan kontrol edin,olmazsa sıfırlama yapın düzelecektir.
daha önce sıfırlama yapmamıştım ustam şimdi cihazı sıfırlayıp kontrol ediyorum ve dediğiniz gibi
SIFIRLAYINCA İŞLEM OKEY. Teşekkür ederim ustam saygılar sevgiler. @Negative

Miui 12.0.5 sürümünde reparire ilerde mümkün olurmu, bl lock olanlarda.
Auth hariç

Merhaba arkadaşlar,
MIUI versiyon 2.0.3 BL kilitli cihaza olmuyor, sanırım versiyon düşürmek gerek. BL kilidi açılmadan versiyon düşürülebilir mi? Fastboot ile mi yükleyeceğiz? Son olarak elinde düşük versiyon Rom olan paylaşa bilir mi?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
MIUI versiyon 2.0.3 BL kilitli cihaza olmuyor, sanırım versiyon düşürmek gerek. BL kilidi açılmadan versiyon düşürülebilir mi? Fastboot ile mi yükleyeceğiz? Son olarak elinde düşük versiyon Rom olan paylaşa bilir mi?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ufi ile kredili şekilde yapılır veya yetkili hesapla. Locked cihaz için alternatif çözüm yok şu anda.

Adem hocam yetkili hesapla BL kaldırıp ondan sonra fastboot ile işlem yapacağız değil mi?

Yetkili hesap ile Bootloader kaldırılmaz. Yetkili Hesap veya UFi, flashlama yapabilmen için sana Auth yani yetki verir. Bootloader kilitli cihaza sadece ROM atmaya yarar işin kısacası. Downgrade yapıp konudaki yöntemle işleme devam edebilirsiniz. Geçmiş olsun

ustalar elimde note 8 pro ve boxlar yok başka şekilde repair yapma şansımız yok mu?

ustalarım cihaz daha önce 2. sim kendim yükleme yaptım, sıfırlama gerektirmeden yazılmıştı.
sorgulama yapmadan yapmıştım. Şuan tekrar 2. sim yaptım hata veriyor.
daha önce başıma geldi @Subzorro @Negative ustam sıfırlayınca gelir dedi evet gelmişti.
şuan 3 kere yedek aldım 3 kere bastım 3 kere de bu hatayı aldım 3 kere cihazı sıfırladım hala yazmıyor.
2.7.1 vardı 2.7.3 yükledim programı bir türlü basmıyor yardımcı olurmusnuz rica etsem saygılar sevgiler
43.jpg

Öncelikle iyi günler.
Elimde Xiaomi Redmi Note 9 var ancak imei süresi dolduğu için için görüşmelere kapandı. Note 8 yada box dediğiniz şeylerden de yok elimde maalesef. Acaba dosyaları yollayabilecek olan var mı? Ve pek de bilgim yok yanlış bir şey yapmak da istemiyorum detaylı adım adım anlatabilecek olan varsa çok müteşekkir olurum.

İyi günler.
Elimde Xiaomi Redmi Note 9 var ve imei süresi bittiği için görüşmelere kapanmış durumda. Bunu nasıl çözebileceğimi detaylı adım adım anlatabilecek birisi var mıdır?

İyi günler.
Elimde Xiaomi Redmi Note 9 var ve imei süresi bittiği için görüşmelere kapanmış durumda. Bunu nasıl çözebileceğimi detaylı adım adım anlatabilecek birisi var mıdır?
iyi günler, elinizde umt , eft pro veya dft pro programlarından hangileri mevcut ?

Hiçbiri yok satın almam mı gerekiyor? Bedava versiyonları varsa onları kullanabilirim?

Geri
Üst Alt