HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi : 1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI : INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI
birşey sorucam note 8 proya 2 imei'mi kaydedicez 1 mi

eywallah güzel bulmussunuzda az kulanılan bır cıhaz ucretsiz yapmak daha mantıklı bence

Bu Taktikle Şu Cihazlarıda Yapabilirsiniz
Redmi 9
Redmi 9c
Bu Ufak Bilgiyide Eklermisin Ustad Konuya :D
@Kerem47

Bu Taktikle Şu Cihazlarıda Yapabilirsiniz
Redmi 9
Redmi 9c
Bu Ufak Bilgiyide Eklermisin Ustad Konuya :D
@Kerem47
9 c olmadı ustam.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Arkadaşlar MIUI 12 güncellemesinden sonra numaralar uçmuş nasıl düzeltilir ?

Son düzenleme:
HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

[Gizli içerik]

tesekkürler

Nck veya eftpro olmadan yapılmıyor.Dilerseniz ücretli işlemler grubuna yazın,uzaktan yapalım,veya size box verelim.
umt ile yapılıyormu ustam

Özelden yazın atayım ustam.

hocam banada özelden yazarmısınız rica etsem..teşekkürler..

arkadaşlar elimde eft dongle , note 8 prodan çektiğim nvdata, nvram yedekleri ve paylaşılan preloader dosyası var, eft ile bunları sırasıyla adım adım nasıl note 9 cihazına atacam yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

Ekli dosyalar

• eft dongle.PNG
    eft dongle.PNG
    51.6 KB · Görüntüleme: 74
  • nvram yedeği.PNG
    nvram yedeği.PNG
    3.4 KB · Görüntüleme: 76
  • preloader.PNG
    preloader.PNG
    2.1 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
merhabalar işlem nasıl oluyor videoda görülmüyor. yardımcı olabilirmisiniz ?

Konudaki işlermleri yaptığım cihaz kopyalandı. işlemi tekrarladım ancak cihaz miui 12 ye yükseltilmiş aynı işlemler denediğimde NCK NV datayı yazamıyor. Cİhazın bootloader kilidini açtım. TWRP yükledim Root attım. Maui Meta ile işlem denediğimde okuyor ama yazmıyor. Fastboot üzerinden erase nvdata ve nvram denediğimde hata veriyor. Neyapabilirim ?

[Gizli içerik]

hocam merhabalar preloader dosyasını attıgımızda eng roma artık ihtiyaç yokmu acaba bide hocam note 8 pronun kilit açmak gerekiyormu yardımcı olursanız çok sevinirim

EFT pro cihaz kaç TL bide bu cihazı alınca yillikmi oluyor devamlı acikmi

dediğiniz gibi ses kısma ile bağlıyorum kapalı halde cihaz kendiliğine yeniden başlıyor eng romda acaba global de mi yapıcaz

Konudaki işlermleri yaptığım cihaz kopyalandı. işlemi tekrarladım ancak cihaz miui 12 ye yükseltilmiş aynı işlemler denediğimde NCK NV datayı yazamıyor. Cİhazın bootloader kilidini açtım. TWRP yükledim Root attım. Maui Meta ile işlem denediğimde okuyor ama yazmıyor. Fastboot üzerinden erase nvdata ve nvram denediğimde hata veriyor. Neyapabilirim ?

Kendi Sorunumu kendim çözdüm. Ufi ile Miui 12 den Miui 11'e düşürdüm sorun çözlüldü.

mesala note 8 pro imei yazdım imei şu : 11111 bunun yedeğini alığ note 9 a attığım zaman note 9 imeisi 11111 mi oluyor?

hocam preloader yuklemesi için note 8 pro kilit açıkmı olması lazım

Geri
Üst Alt