hocalarım detaylı anlatabilirmisiniz acaba ben anlamadım tam olarak nasıl oluyor

Haricen Note8 pro dan eng de repair yapıp adb üzerinde yedekleme almıştım
nvram ve nvdata dosyasını daha önce almıştım bu 2 dosya şuan elide
note 9 BL kapalı direk Nck ile 2 dosyayı geri yükleme yapacağız ?
prelaoder yüklemek zorunda mıyız ? Note 9 da dikkat etmem sürüm vs bilgi varmı cihaz çökme vs durumu için ? uzun süredir kullanılıyor BL unlock edeyim mi baştan ? cevaplarınızı bekliyorum lütfen

fotoğrafları vs bilgisayara kopyalıyorum çok yavas alıyor xiaomi cihazlarında hep aynı sorun neyden yapar ustalar

fotoğrafları vs bilgisayara kopyalıyorum çok yavas alıyor xiaomi cihazlarında hep aynı sorun neyden yapar ustalar

Böyle genel bir problem yok sizin usb bağlantılarınızdan hdd hızınızdan yada kullandığınız kablodan olabilir.

Böyle genel bir problem yok sizin usb bağlantılarınızdan hdd hızınızdan yada kullandığınız kablodan olabilir.
ekran uyuma süresini asla yaptım cok seri attı :)
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

ustam size zahmet bilgi verirmisiniz , note8 pro dan adb ile nvram nvdata yedekleri almıştım nck ile sadece geri yükleme yapsam işlem olacak mı yani ?

nck ile backup and restore mükemmel teşekkürler ustalar saniyeler içinde işlem okey Elinize sağlık
32.jpg

arkadaşlar elimde redmi 9 var redmi note 8 pro imei atılmış twrp yedek dosyaları var fakat şimdi redmi note 8 pronun preloaderini redmi 9 a yükledim şuan telefon brick oldu ekran siyah hiç gelmiyor sadece pc ye bağlı olduğu için bağlantı kopuyor tekrar bağlanıyor sp flash tool ile yapmak istedimde status brom cmd fail hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz

arkadaşlar elimde redmi 9 var redmi note 8 pro imei atılmış twrp yedek dosyaları var fakat şimdi redmi note 8 pronun preloaderini redmi 9 a yükledim şuan telefon brick oldu ekran siyah hiç gelmiyor sadece pc ye bağlı olduğu için bağlantı kopuyor tekrar bağlanıyor sp flash tool ile yapmak istedimde status brom cmd fail hatası veriyor yardımcı olabilir misiniz
Yetkili hesapla yazılım yüklemeniz gerekiyor.Elinizde araç yoksa uzaktan bağlantı ile yazılımsal sorununuzu giderebiliriz.Yukarda yer alan ücretli işlemler grubuna yazmanız yeterlidir.

daha önce yapmıstım ancak şuan yapamıyorum sebebi ne olabilir 2 tane cihaz var elimde 2 cihaza da basamadım preloader dosyasını.
12.0.2 bir cihaz
12.0.4 bir cihaz
234.jpg

Cihaz kilitli olduğu için uzaktan komutlara izin vermiyormuş.
bl lock cihaza bu işlemi yapılmıyor mu ustam daha önce yaptım 8pro dan yedek bastım saniyesinde işlem tamamdı diye hatırlıyorum yanlıs mı biliyorum :/

note 9 a proloader yüklemeye gerek yok muydu note 8 e mi preloader atıyorduk kafam durdu benim :) elimdeki yedegi atmak için ben note 9 a preloader yüklemeye çalışıyorum

bl lock cihaza bu işlemi yapılmıyor mu ustam daha önce yaptım 8pro dan yedek bastım saniyesinde işlem tamamdı diye hatırlıyorum yanlıs mı biliyorum :/

note 9 a proloader yüklemeye gerek yok muydu note 8 e mi preloader atıyorduk kafam durdu benim :) elimdeki yedegi atmak için ben note 9 a preloader yüklemeye çalışıyorum

Yok ustam neler yapıyorsun öyle :D Note 8 prodan alınan yedeği buna yükle.

Geri
Üst Alt