Tavsiye Xiaomi Telefonlarda Bootloader Kilidi EDL Modda Açma

var ama mi account istiyor

Operation : Multi Flash
Checking for existing devices...Found
Port : Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM5)
Driver Info : Qualcomm Incorporated, qcusbser.sys, 2.1.2.2
Opening Port...OK
Init Handshake Sequence...OK
Hardware ID : E1801000 [SDM710] 00007200
OPK_DATA : 99AF649E077EBCE3E9E187442ABDC70BD715756DE9ED192E9F7883A10EBE09F4
Initializing Protocol...OK
Using Auto Loader Selection [1]
Preparing Loader...Done
Sending Loader [SDM710]...Done
Executing Loader...OK
Auth Enabled Device! You need Mi Auth Account to service!
Reading Auth Blob...OK
Blob : NDE1MTQxNDE0MTQ5NkI0MjQxNDE0MTUzMzE1NDY4Njc0NDQ1NTA0MjY2NzI0NTRGNjk3OTQzNzczODU0NTc2MjQ2Nzc2MzU2Nzk0MT==
Getting Auth Data...Connecttion to Auth App Failed!
Run Auth App if not running, or restart Auth App!
Storage Initializaton Failed!
Please use correct loader and check USB port / cable.
Operation Failed.
QcFire Ver. 4.9.1

elinizde umt dongle varsa üçünü tek işlemde yapabilirsiniz.diğer şekilde bilgim yok maalesef.

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    231.8 KB · Görüntüleme: 52
  • 222.jpg
    222.jpg
    233.2 KB · Görüntüleme: 50
var ama mi account istiyor

Operation : Multi Flash
Checking for existing devices...Found
Port : Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM5)
Driver Info : Qualcomm Incorporated, qcusbser.sys, 2.1.2.2
Opening Port...OK
Init Handshake Sequence...OK
Hardware ID : E1801000 [SDM710] 00007200
OPK_DATA : 99AF649E077EBCE3E9E187442ABDC70BD715756DE9ED192E9F7883A10EBE09F4
Initializing Protocol...OK
Using Auto Loader Selection [1]
Preparing Loader...Done
Sending Loader [SDM710]...Done
Executing Loader...OK
Auth Enabled Device! You need Mi Auth Account to service!
Reading Auth Blob...OK
Blob : NDE1MTQxNDE0MTQ5NkI0MjQxNDE0MTUzMzE1NDY4Njc0NDQ1NTA0MjY2NzI0NTRGNjk3OTQzNzczODU0NTc2MjQ2Nzc2MzU2Nzk0MT==
Getting Auth Data...Connecttion to Auth App Failed!
Run Auth App if not running, or restart Auth App!
Storage Initializaton Failed!
Please use correct loader and check USB port / cable.
Operation Failed.
QcFire Ver. 4.9.1
Umt 4.7 veya daha eski sürüm ile dene

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2
max3
mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]
Teşekkürler

[QUOTE = "ALee.G, post: 105659, member: 3264"] Salami Every Pouch !!!;)
these models are unlocked in edl mode, screens after unlock qara (black) was the case of fastbootda rom!
They Uganda!))))

max2
Max3
mi8 lite
mi9s to
note7
paco
Note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5 to
UGGlite blu

shu yonetim (method) UMT unlock bootloder section, there is a solution for non-UMT)))))

[Hidden content] [/ QUOTE]
thanks you

teşekkürler

Xiaomi hergün yeni bir model çıkarıyor, hangi model ne istiyor adında bir kitap çıkarmak lazım artık :)

çözümü de yazalım bari :) Mi9se_step1 klasörünü, klasör ile birlikte 7zip ile zip formatında sıkıştırdım.Chimera üzerinden yazılım atıp, fastboot modda MiUnlock yapıyoruz. Tekrar fastboot modda komple flash yapıyoruz.Cihaz sirius olarak gözükebilir,Yazılımın içersinden edit yapıp cephus yazan yeri sirius olarak düzenlerseniz,sorunsuz flash yapacaktır. Geçmiş olsun.

Ustam dediğiniz yöntemi note 7 cihaza denedim şu an cihaz siyah ekranda fastboot etkin şekilde bekliyor mi unlock da cihazı bul dediğimde biraz durup program kapanıyor bunu nasıl çözenbiliriz?

Ustam dediğiniz yöntemi note 7 cihaza denedim şu an cihaz siyah ekranda fastboot etkin şekilde bekliyor mi unlock da cihazı bul dediğimde biraz durup program kapanıyor bunu nasıl çözenbiliriz?
UMT varsa Xiaomi Special Kısmında sağ tarafta unlock de.Siyah ekrandayken miunlock ile açman gerek.Program kapanıyorsa yönetici olarak çalıştır.

UMT varsa Xiaomi Special Kısmında sağ tarafta unlock de.Siyah ekrandayken miunlock ile açman gerek.Program kapanıyorsa yönetici olarak çalıştır.

Ustam onu da halletim sonunda şu an Mi Flash ile fastboot modunda CN ROM yüklüyorum cihazda Mi Acc var yazılım atıldıktan sonra nasıl bir yol izlemem gerek Acc Remove için?

cn rom yüklemenize gerek yok. Twrp atıp eu rom kurun. Ssystem-root klasöründe mi account uygulamalarını silin.Forumda konusu mevcut.a

ellerine sağlık ustam

cn rom yüklemenize gerek yok. Twrp atıp eu rom kurun. Ssystem-root klasöründe mi account uygulamalarını silin.Forumda konusu mevcut.a

ustam dediğiniz konuyu bulamadım da link atabilir misiniz?

twrp üzerinden dediğiniz klasöre girince 3 4 klasör daha çıkıyor en son da tzdata isimli bir dosya var sadece...

[QUOTE = "ALee.G, post: 105659, member: 3264"] Salami Every Pouch !!!;)
these models are unlocked in edl mode, screens after unlock qara (black) was the case of fastbootda rom!
They Uganda!))))

max2
Max3
mi8 lite
mi9s to
note7
paco
Note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5 to
UGGlite blu

shu yonetim (method) UMT unlock bootloder section, there is a solution for non-UMT)))))

[Hidden content] [/ QUOTE]
thanxxxxxxxxx

Salam Her Kese !!!;)
bu modelleri edl modda unlock ediyoruz,unlockdan sonra ekranlar qara(siyah) olduqu halda fastbootda rom atin !
Ugurlar!))))

max2

mi8 lite
mi9se
note7
paco
note3
s2
redmi7
redmi6 pro (sakura)
note5a
UGGlite blu

shu yonetim (metod) UMT unlock bootloder bolumunde var ,UMT olmayanlar icin cozum bu )))))

[Gizli içerik]

Geri
Üst Alt