Güncelleme kısmına dokunmayacağız herhalde bundan sonra :) Allah razı olsun hocam sizleride baya yoruyoruz
Aynen hocam sakın dokunmayın. Yada 500 TL verip pasaport kaydı yaptırın. Seçenek size kalmış.

Allah hepimizden razı olsun.

Aynen hocam sakın dokunmayın. Yada 500 TL verip pasaport kaydı yaptırın. Seçenek size kalmış.

Allah hepimizden razı olsun.
Hocam şöyle bir durum var şu pasaport işlemlerinde. Aynı model olmak şartı ile bir pasaporta iki telefonun 1er sim imeileri açtırabiliyoruz. Burda arkadaşlar var belki ortak olmak isteyen çıkabilir. Site kurallarına aykırı diye ben konu açmadım. Acaba sizlerin de müsadesi ile böyle bir konu açılabilir mi?

Hocam şöyle bir durum var şu pasaport işlemlerinde. Aynı model olmak şartı ile bir pasaporta iki telefonun 1er sim imeileri açtırabiliyoruz. Burda arkadaşlar var belki ortak olmak isteyen çıkabilir. Site kurallarına aykırı diye ben konu açmadım. Acaba sizlerin de müsadesi ile böyle bir konu açılabilir mi?
Anladım demek istediğinizi. Ama siten olarak böyle birşey yapmamız doğru olmaz. Bizim genel olarak işimiz mobil cihazlar tamir, yazılım vesaire için. Ama genede yönetim olarak bu konuyu bir konuşuruz. Haberdar ederiz.

Takipteyim... BLA L29 Ekim Güncellemesi hatasına düşmüş bir Huawei mağduru olarak :(

Merhaba,
arkadaşlar chimera var ancak çok zor durumda kaldım. cihazı cumartesi müşterime teslim etmem gerekiyor ancak her şeyi denedim hata alıyorum.
temmuz güncelleme yaması. gece saat 2 oldu chimera güncelledim yine hata verdi
Chimera Mobile Phone Utility version: 19.51.1138 @ 2018-12-14
Printing phone history

Development Support
13.12.2018
22:59:57

Repair IMEI
13.12.2018
22:35:10

Update Firmware
13.12.2018
22:29:57

Convert to Dual Sim
13.12.2018
22:21:38

Repair IMEI
13.12.2018
22:20:11

Repairing IMEI(s)...
Searching for manufacture port...
Testing connection...
Checking IMEI(s)...
Authenticating...
This may take a while.
Be patient! Do NOT disconnect the phone!
The device sent an invalid challenge.
Retry 2/5
Retry 3/5
Retry 4/5
Retry 5/5
Authentication with the device failed.
Finished at local time: [12.14.18 02:01:45]
WorkID: 49216765

Ekli dosyalar

• image1(2).jpeg
    image1(2).jpeg
    244.3 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba.Aramıza hoşgeldiniz.Dosya ücretlidir.Sitemize 30 TL bağışta bulunarak dosyayı alabilirsiniz.Veya elinizde değerli bi dosya varsa takas edebilirsiniz.

merhaba, size apple icloud konusunda ciddi anlamda yardımcı olabilirim. ne dersiniz?
ipad icloud 32 bit 4g kırmak%100 başarı. wifi ise anakarta işlem gerekiyor. bende cihazı mevcut. air 1 air 2 için nand sökmeden açma cihazım mevcut. menüsü açık şifre unutanlar içinde programım var %50 bulur buradan bulunmazsa @icloud ise %80 kurtarılır.
ama sadece android ise hesap numarası rica ederim. teşekkür ederim.

Dostum elimde olsa sorun etmezdim maalesef @King hocamı bekleyeceksin dosya bende değil onda :) Yat dinlen sabah özel mesaj göderilir sana iletiyorum mesajını :)

İyi geceler efenim :)

Merhaba,
arkadaşlar chimera var ancak çok zor durumda kaldım. cihazı cumartesi müşterime teslim etmem gerekiyor ancak her şeyi denedim hata alıyorum.
temmuz güncelleme yaması. gece saat 2 oldu chimera güncelledim yine hata verdi
Chimera Mobile Phone Utility version: 19.51.1138 @ 2018-12-14
Printing phone history

Development Support
13.12.2018
22:59:57

Repair IMEI
13.12.2018
22:35:10

Update Firmware
13.12.2018
22:29:57

Convert to Dual Sim
13.12.2018
22:21:38

Repair IMEI
13.12.2018
22:20:11

Repairing IMEI(s)...
Searching for manufacture port...
Testing connection...
Checking IMEI(s)...
Authenticating...
This may take a while.
Be patient! Do NOT disconnect the phone!
Retry 2/5
Retry 3/5
Retry 4/5
Retry 5/5
Authentication with the device failed.
Finished at local time: [12.14.18 02:01:45]
WorkID: 49216765
Temmuz olmuyor android sürüm güncellemesini daha aşağı indirmek lazım.

Biri Benden mi bahsetti :D

IMG_20181214_170708.jpg

Ekim güncellemesiyle birlikte sanırım downgrade yapılamıyor cihaza?

Bende aynı güncellemedeyim bekliyoruz... Umut var mı yokmu bilmiyorum 3 aydan az bi vaktim kaldı

Bizimde deneyebileceğimiz rom varsa önerebilirmisiniz... sd kart otg yoluyla mayıs güncellmesini denedik yemedi... Ekimden bi aşağısını mı denemek lazım bilmiyorum. Bootloader kilidi açılmadan twrp-root yoluyla işlem yapılamıyormu?

Bizimde deneyebileceğimiz rom varsa önerebilirmisiniz... sd kart otg yoluyla mayıs güncellmesini denedik yemedi... Ekimden bi aşağısını mı denemek lazım bilmiyorum. Bootloader kilidi açılmadan twrp-root yoluyla işlem yapılamıyormu?
Mayıs ve Haziran yada daha aşağısı olması lazım.

Geri
Üst Alt