Ekli dosyalar

• Screenshot_20181201-001713.jpg
    Screenshot_20181201-001713.jpg
    174.2 KB · Görüntüleme: 18
Tam olarak bilemiyorum çünkü telefoncu bir abim arabistandan aldıgım telefonun güncellemelerini geri çekti ve şu anki güncelleme 8.0.0.144
Burada yazmıyor istediğimiz bilgiler. En son yazılım güncellemesini ne zaman almış bize bu lazım. Ayarlar yazılım kısmında yazar. Şu tarihli güncelleme diye.

Şu an yok ne yazık ki.

1 Ekim güncellemesi almış. Bu olmaz.

İmei bilgilerinizi Lütfen Paylaşmayın klon riski çok yüksek ayrıca bu kısım değil üst kısım Model numarasının altında Derleme Numarası olarak yazar.

Değerli Kullanıcı Derleme Numarasını Paylaşırsan Downgrade Dosyasını Paylaşabilirim.. Bölge Kodunu paylaşın.

İmei bilgilerinizi Lütfen Paylaşmayın klon riski çok yüksek ayrıca bu kısım değil üst kısım Model numarasının altında Derleme Numarası olarak yazar.
Benim imei almazlar çünkü kapalı alsalardı bir işlerine yaramaz

Herkese iyi aksamlar. Bende mate 10 vardi. Cihazi en az 20 yere goturdum ekim guncellemesi aldigi icin yapamadilar. Hatta bayaada ugrastilar. En sonunda birtanesi halletti fakat ucreti 350 lira bilginize

Yapacak bisey yok. Biz 20 ayri dukkan gezdik. Hic kimse beceremedi. Harcadigimiz zamani dusunun birde. Mecburen verdik.

Geri
Üst Alt