Hiç araştırmıyoruz sorgulamıyoruz geliştirmiyoruz hep hazıra konuyoruz. Sizce 20 değil de 40 gezsek fark eder mi.

Merak etmeyin arastirdik. 20 dukkan gezdik. Ama 15 gun surdu. Onlar sadece yaparim diyenler. Yapamam diurnleri yazmadim. Moral bozulmasin diye

Herkese iyi aksamlar. Bende mate 10 vardi. Cihazi en az 20 yere goturdum ekim guncellemesi aldigi icin yapamadilar. Hatta bayaada ugrastilar. En sonunda birtanesi halletti fakat ucreti 350 lira bilginize
Elinde varsa ekranı bozuk onun ana kartını değiştirmiş olabilir.

Sanmam. Imei kontrol yaptim. Degismis midel olarak farkli gozukuyor

8.0 cihazlar repair oluyor 1 ağustos ve sonrası güncellemesi alan 8.0 cihazlar olmuyor ama onlarıda hallediyoruz boxlar ekleyene kadar ekmeğini yiyecez.
ustam ücreti karşılığında bla-l29 ekim güncellemesi almış alp-l29 temmuz güncellemesi var yapabilirmiyiz...yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkkürler..

8.0 cihazlar repair oluyor 1 ağustos ve sonrası güncellemesi alan 8.0 cihazlar olmuyor ama onlarıda hallediyoruz boxlar ekleyene kadar ekmeğini yiyecez.
hocam bla-l29 8.0.0.144 c185 model var yapılırmı ekim güncellemesi almış..

Cor-L29
Honor play, 8.2.0.131
C432GT
İmei repair, yapılabilir mi

Guncelleme oluyor arkadaslar. Isteyen varsa eminonunde yapiliyor
Cor-L29
Honor play, 8.2.0.131
C432GT
İmei repair, yapılabilir mi
Merhaba arkadaşlar öncelikle Hoşgeldiniz.

Cihaz modelleriniz için ayrı ayrı konu açın lütfen. Bu konu iligli konu değildir.

Sitemizde Forum Kuralları na uygun cihazınız tam modeli ile ilgili konu açarsanız yardımcı olmaya çalışırız. Teşekkürler.

Dostum forumda diğer konularda dosya paylaşılmış sağ olsunlar. Sürüm düşürmek için. Benimle senin cihaz aynı ben denedim ama düşüremedim. Sen bi dene belki ben bir yerde yanlış yapıyorum.

Dostum forumda diğer konularda dosya paylaşılmış sağ olsunlar. Sürüm düşürmek için. Benimle senin cihaz aynı ben denedim ama düşüremedim. Sen bi dene belki ben bir yerde yanlış yapıyorum.
Cihazınızın ayarlar kısmından en son yazılım güncellemesi ne zaman aşmış bakabilirmisiniz. Örnek olarak 1 Ekim Güncellemesi diye yazar. Ayarlar Yazılım bilgisi kısmında.

1 Ekim güvenlik güncellemesi alan bazı modeller oluyor. Yakınınızda teknik servis var mı? IMEI repair için hiç verdiniz mi?
3 yere verdim olmadı abi. Sanırım bu sürümde olan modellerde olmuyor. Boxlara güncelleme bekleyeceğim

3 yere verdim olmadı abi. Sanırım bu sürümde olan modellerde olmuyor. Boxlara güncelleme bekleyeceğim
O zaman sürümü daha fazla yükseltmeden bekleyin. Box güncellemelerini anlık takip ediyorum. Bir gelişme olursa mutlaka haberdar ederiz. Siteyi takip edin.

Geri
Üst Alt