Çözüldü Samsung Galaxy A8 SM-A530F U6 Android 9.0 IMEI Repair Firmware

ewet şimdi dediklerinizi uygulayıpsize sonuç yazacam

Şuanda Cihazı Bu Konudaki Yazılım İndirdim Ve yüklüyorum Şuanda Başlıyalım Magisk Ögrenmem Lazım

Tamam Yazılımı Attım MagisManager.19.3 İndirdim Apk Olarak Kurdum Magisk Yüklü Degil Yazıyordu Ona Tıkladm Magisk Zip Olarak İndiriyor Şunda Telefona

Cihaza İmei Repair yaptım patch yaptım ama uçak modunda kaldı çıkmıyor ne yapmam lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam Ben İşi Çözdüm Benim Elimde Bir Dosya Var nasıl internete yüklüyüp kulanıcılara ssunabilirim
Google Drive a ekelyip link paylaşabilirsiniz.
Uçak modundan kendisi çıkması lazım. Müdahale ettinizmi hiç uçak modundayken

20 30 dk bekledim sonra müdahale ettim kendisi çıkmayın kapatıyom uçak modunu tekrar kendisi açıyor şuanda cihazı sıfırladım yazılım tekrar attım yine aynı uçak modunda cihaz çıkmıyor dowloand modda prenormal yazıyor artık önceden yazmıyordu yardımcı olurmusun

20 30 dk bekledim sonra müdahale ettim kendisi çıkmayın kapatıyom uçak modunu tekrar kendisi açıyor şuanda cihazı sıfırladım yazılım tekrar attım yine aynı uçak modunda cihaz çıkmıyor dowloand modda prenormal yazıyor artık önceden yazmıyordu yardımcı olurmusun
Cihaza hesab kurun cihazı açıp kapatın oem gelecek oemi acın tekrar rootlayın ustam

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam çıkarmıyor takılı kaldı uçak modu kendim çıkarsam bile hemen açıyor uçak modunu şimdi sıfırladım chercinkg oldu prenormal kalktı ama yine şebeke gitti attıgım imei içinde hale tekrar bakacam şimdi patch yapacam

cihazı internete baglıyınca şebeke geliyor interneti kapatınca şebeke gidiyor :D

Eger Bu Konudaki Boot.img Yüklemeseniz magiskmanager yüklü degil diyor yükledikten sonra cihazı sıfırlıyor sonra magisk yüklüyom güncel diyor yüklü diyor

Geri
Üst Alt