Daha önce repair yaptığım cihaz kapanmış tekrar repair yapmak istiyorum fakat bu sefer hata veriyor. Nasıl çözebilirim?

Kod:
 Exe version: NCKDongle AndroidMTK 2.7.0
Selected phone: ELBRUS
Action: Restore NVRAM Meta Mode
Scanning for presents meta ports...
Phone must be off with battery inside.
Please insert USB cable now...
In some phones need to keep VOL- button untill inserting USB cable.
[24]Detected: MediaTek PreLoader USB VCOM_V1632 (Android) (COM24)
\\?\usb#vid_0e8d&pid_2000#5&330dbc15&0&2#{a5dcbf10-6530-11d2-901f-00c04fb951ed}
Starting META mode, wait...
Restarting to meta,wait....
If drivers missing, please install CDC drivers.
This can take up to 5 min on slow phones.
If take too long, check device manager for drivers.
[27]META Port Detected: MediaTek USB VCOM (Android) (COM27)
USB\VID_0E8D&PID_2007\5&330DBC15&0&2
Start sync target, waiting responce.....
ChipID: MT6768
[MT6768]Using Algo 5
Brand: Xiaomi
Board: merlin
Model: M2003J15SC
Name: merlin_global
Release: AL2522-Merlin-V101-Q-0804
Version: 10
Platform: unknown
Start nvram restore, do not disconnect phone!!!!.
Error while restoring nvram: General error.
[0]All done.

bendede aynı sıfır cihazda bu hatayı veriyor.

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

Çözülme Tarihi : 1 Ağustos Gece Saat : 05.04 - 7 Saatlik Çalışma ile Çözüldü

CİHAZININ BOOTLOADER KİLİDİ LOCK VEYA UNLOCK FARK ETMEZ

NOTE 8 PRO CİHAZINA IMEI REPAİR YAPILIP SONRA O CİHAZIN YEDEĞİNİ ALICAGIZ

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI : INDIR

YÜKLEMEK İÇİN fastboot flash preloader preloader.bin BU KODU KULLANIN

[Gizli içerik]

TARAFIMCA DEFALARCA DENENMİŞTİR

GSM TURKEY İLK'LERİN BAŞLANGICI

ustam eline sağlık. şunu sormak istiyorum. 8 proya preloader yüklemedim ve repairden sonra nck ile yedek aldım. şimdi bl kapalı olan note9
a direkt bu dosyayı yükleye bilir miyim. bir de ustam note 9 lara repair yapmak için her defasında 8 proya istenilen plakayı yazıp sonra o
yedeği mi yüklemek gerek. tşk

ustam eline sağlık. şunu sormak istiyorum. 8 proya preloader yüklemedim ve repairden sonra nck ile yedek aldım. şimdi bl kapalı olan note9
a direkt bu dosyayı yükleye bilir miyim. bir de ustam note 9 lara repair yapmak için her defasında 8 proya istenilen plakayı yazıp sonra o
yedeği mi yüklemek gerek. tşk

Evet ustam bl lock note 9 a konuda anlatıldıgı gibi yükleyebilirsin repair için note 8 pro lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese teşekkürler, emeğe saygı. Ancak 2 tane isteğim olacak. Birincisi; birkaç arkadaş 8pro yedeği olmadan nck üstünden repair yapılabiliyor demiş, bu nasıl oluyor? Yorum olarak veya mesajdan iletirse bilenler sevinirim. İkincisi de 8pro yedeği olanlar(orijinal cihaz imei nvram yedeği veya repairli yedek(dosyayı note9a yüklemeyeceğim, ama güvenlik sebebi ile imeileri değiştirip atın) paylaşabilirse memnun olurum. Uğraş verdiğim şey, box ve 8 pro olmadan herkesin repair yapabilmesi. Ama 1 tane nvram yedeğine ihtiyacım var.

Repair konusu cidden çok başarılı. Teşekkürler tekrardan.

Herkese teşekkürler, emeğe saygı. Ancak 2 tane isteğim olacak. Birincisi; birkaç arkadaş 8pro yedeği olmadan nck üstünden repair yapılabiliyor demiş, bu nasıl oluyor? Yorum olarak veya mesajdan iletirse bilenler sevinirim. İkincisi de 8pro yedeği olanlar(orijinal cihaz imei nvram yedeği veya repairli yedek(dosyayı note9a yüklemeyeceğim, ama güvenlik sebebi ile imeileri değiştirip atın) paylaşabilirse memnun olurum. Uğraş verdiğim şey, box ve 8 pro olmadan herkesin repair yapabilmesi. Ama 1 tane nvram yedeğine ihtiyacım var.

Repair konusu cidden çok başarılı. Teşekkürler tekrardan.
Biz denedik daha öncesinde çok kez cihaz çöktü defalarca uğraştık şimdilik olan yöntem bu. Nck tek yapamıyor bu cihazı maalesef.

note8 pro işlem yaptım yedek aldım
aldığım yedeği note 9 a yüklemek istiyorum
fakat note 9 sürümü android 10
şu işi
adım adım anlatabilirmisiniz.

Evet ustam bl lock note 9 a konuda anlatıldıgı gibi yükleyebilirsin repair için note 8 pro lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
usta konunun neresinde yazıyor note 8 den yedek alınacak tamam note 9 a nasıl yüklenecek
note 8 eng rom var zaten prloader dosyasını neden note 8 yüklüyoruz
anlatımda yazım hatası varsa preloader dosyasını note 9 a mı yüklüyoruz?
eksik birşeyler var anlamadım.

1. Redmi Note 8 Pro cihaza ENG rom yüklenip sim 2 repair yapıldı.
2. Eft Pro üzerinden "Backup NVRAM Meta" ile Redmi Note 8 Pro'nun yedeği alındı.
3. Eft Pro üzerinden "Restore NVRAM Meta" ile "Redmi Note 9"a yedek geri yüklendi
4. Başarısız : "Unable to get imei" hatası alıyorum?

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR BU KONUMUZDA NOTE 9 MERLİN CİHAZINA İMEİ REPAİR ANLATACAĞIM

Bu cihazın imei repair işlemini yaptık ve bir süre bekledik herkesin anlayabileceği bir konu yaptık
Ardından VIP bölüne ekleme yaptık ve eklediğimiz tarihten 1 saat sonra anlatım çalınıp farklı bir siteye eklendi

NOTE 8 PRO'YU META MODA ALABİLMEK İÇİN EGN ROMUN İÇİNDEN PRELOADER DOSYASI YÜKLENMESİ LAZIM LİNK EKLİYECEĞİM

NOT : ANDROİD 10 SÜRÜMÜNDE PRELOADER YÜKLEMESİ YAPILINCA CİHAZ ÇÖKÜYOR SP FLASH TOOL İLE YAZILIM YÜKLENİR

[Gizli içerik]

Merhaba

Note8 pro cihazım brick oldu. Spflashtool ile yazamıyorum auth istiyor. Yetkili hesap dışında bir çözüm var mı?

Merhaba

Note8 pro cihazım brick oldu. Spflashtool ile yazamıyorum auth istiyor. Yetkili hesap dışında bir çözüm var mı?
Ufi ile yaptırmak isterseniz Sitenin irtibat numarasından ulaşabilirsiniz

note8 pro işlem yaptım yedek aldım
aldığım yedeği note 9 a yüklemek istiyorum
fakat note 9 sürümü android 10
şu işi
adım adım anlatabilirmisiniz.
Eft pro ile yuklenmiyor mu ? Android surumu fark yapiyormuki ??
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Arkadaslar note 9 android 10 versiyonunda olunca repaire yapamıyormuyuz yani ? Veya yapabilmek icin ne yapmamiz gerekiyor telefonu cokertmeden ?

Son düzenleme:

[Gizli içerik]

emeği geçenlere çok teşekkür ederim

@Kerem47
Hocam pek anlayamadım yedek alma progra mı eklemişsiniz imei repaid nasıl yapılır ve programını yüklememişsiniz ? note 8 pro için eklemişsiniz onun programıyla mı deneyeceğiz bu konuda açıklamanız olursa bizi çok memnun edersiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkürler, elimizde Note 8 Pro mevcut değil. Bu işlemi nasıl yapacağız?

Bu yöntem ENG rom olmadığı için forum yönetimi tarafından geliştirilen bir yöntem sanırım. BL kilidi açıksa ve ENG rom varsa diğer cihazlar gibi yapabilecek miyiz? Cihazı yeni aldım acele etmeyeyim.

Son düzenleme:

[Gizli içerik]

neden note 8 pro yazıyor

umt bu işi kredisiz yapıyor mu acaba ? eğer yapıyorsa 1 yıllık aktivasyonumu aktif ettireceğim

[Gizli içerik]

nasıl olduğunu hala anlamadım orda note 9 yazıyororda note 8var

Geri
Üst Alt