Dosya almak için size iban hesap atacam özel mesaj olarak.
Şimdi bu işlemleri yapmak için elinizde HCU Veya chimera tool olması gerekiyor.

Tamam hocam chimera tool var ama boş free hali var böyle olur mu yoksa standart paket almam mı lazım 11 kusur euro da

@hamit12, En uygun paket 35.00 USD.
Abi ben anlamadım şu işten en iyisi telefoncuya bırakakmak. Şimdi sizden 30 tl karşılığı alacağım dosya haricinde chiemeradan 35 dolar karşılığında paket mi almam lazım? Ben şimdi mate 10 Pro ya imei atacağım bunun için bana ne lazım toplamda bu işlem için ne kadar baymam lazım abi?

Abi ben anlamadım şu işten en iyisi telefoncuya bırakakmak. Şimdi sizden 30 tl karşılığı alacağım dosya haricinde chiemeradan 35 dolar karşılığında paket mi almam lazım? Ben şimdi mate 10 Pro ya imei atacağım bunun için bana ne lazım toplamda bu işlem için ne kadar baymam lazım abi?
30 TL Dosya.
Chimera Tool 1000 TL.
Siz en iyi en yakın tamirciye götürün.

teşekkür ederim servisten telefonu alınca fotografı paylaşırım
bahsettiğim chazım sonunda elime ulaştı 3 usta dan sonra imei tamiri maalesef yapılamadı, istanbulda bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşların ilgilenmesini rica ediyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20181120_165923 (1).jpg
    IMG_20181120_165923 (1).jpg
    195.1 KB · Görüntüleme: 35
bahsettiğim chazım sonunda elime ulaştı 3 usta dan sonra imei tamiri maalesef yapılamadı, istanbulda bu konu hakkında yardımcı olacak arkadaşların ilgilenmesini rica ediyorum
Şu an bu cihazın BLA-L09 olanı arkadaşın elinde var 3 4 gündür uğraşıyor. Sonuç alır almaz paylaşım yapacağım. Size de mesaj atacağız. Konuyu ve siteyi takip edin.

Slm Elimde BLA-L29 versiyon 8.0.0 157(C432) Huawei Mate 10 pro var ve İmei repair yaptırmam lazım.Chimera tool ile ve sizede ücret ödeyerek kendim yapabilirmiyim.

Slm Elimde BLA-L29 versiyon 8.0.0 157(C432) Huawei Mate 10 pro var ve İmei repair yaptırmam lazım.Chimera tool ile ve sizede ücret ödeyerek kendim yapabilirmiyim.
Cihazın şu an Yazılım güncellemesi tarihi ne nedir?

En son güncellemeyi dün yaptık Ekim 2018 ..Yapmasamıydık keşke

Ne yapacağız peki 3 ay kaldı kapanmasına ...Birde tlf kapanmasına bir hafta kala tekrar 1.sim slota takınca döngüye girip kullanılabiliyor diyorlar doğrumudur ?

Selamlar. Bende mate 10 var ve ekim güncellemesini aldı. IMEI repair yardimci olabilecek istanbulda oturan biri özelden ulaşabilirim

huawei mate 10 pro BLA-L29 8.0.0.144 sürümü için imei repair yapabilirmiyiz acaba

Geri
Üst Alt