Arkadaşlar konuda herşey detaylı şekilde anlatılmıştır. 5 yaşındaki çocuk dahi bu konuyu anlayıp işlemleri yapabilir.

Lz4 silin ve boot.img olarak dosya gözükmesi lazım. Sonrası zaten konuda anlatılmıştır.

s.a bu dosyayı flaşlayıp atarmısınız.. bende bir türlü olmadı

Ekli dosyalar

• BL_G6100ZHS2BRH1_CL12706882_QB19397506_REV00_user_low_ship_MULTI_CERT.tar.rar
    7.7 MB · Görüntüleme: 2
başarısız diyor denemediğim yol kalmadı

Ekli dosyalar

• SAVE_20190312_094333.png
    SAVE_20190312_094333.png
    52.3 KB · Görüntüleme: 5
Arkadaşlar cihazınız ne olursa olsun önce TWRP yükleyin daha sonra TWRP üzerinden Magisk.zip i flashlayın eğer cihaz açıldığında biraz bekledikten sonra Magisk Manager göremiyorsanız ufak bir Google'lama ile cihazınıza uygun Magisk ve gerekli ise modifiye TWRP dosyalarını bulabilirsiniz :)

Not: 7.0+ üzeri sistemlerde cihazı sıfırlamak zorundasınız özellikle Samsung cihazlarda

edit: Magisk normalde evrenseldir ve verdiğim linkteki en son sürüm her cihazda çalışması gerekir ancak bazı cihazlar sorun çıkarabiliyor o yüzden dediğim gibi en son sürüm (v18.1) işe yaramazsa Google'a danışın

ne yaptımsa olmadı lütfen yardım..

Anlattıklarızi tek tek yaptim baska tlf da denedim ama bir türlü olmadı ben bu G6100 telefonu rot yapmak istiyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anlattıklarızi tek tek yaptim baska tlf da denedim ama bir türlü olmadı ben bu G6100 telefonu rot yapmak istiyorum

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynı yöntemi bende yaptım bende root oldu. boot.img dosyasını lz uzantısını silin sadece boot.img olacak. O şekilde deneyin. Cihaza twrp yüklemeye gerek yok. Twrp yüklemesi gerek olsa konuda söylerdik. Twrp isteğe bağlı bir durumdur.

Dosyayı indirip bende bakacağım.

Aynı yöntemi bende yaptım bende root oldu. boot.img dosyasını lz uzantısını silin sadece boot.img olacak. O şekilde deneyin. Cihaza twrp yüklemeye gerek yok. Twrp yüklemesi gerek olsa konuda söylerdik. Twrp isteğe bağlı bir durumdur.

Dosyayı indirip bende bakacağım.
Sayın moderetörüm hepsini yaptım, size dosya yı atayım bir de siz deneyin orjinal yazılımı indirdim onun boot nu atayım size

Ekli dosyalar

• boot.rar
    7.7 MB · Görüntüleme: 1
tamam arkadaşlar hallettim biraz bizim cahilliğimiz birazda anlatımım detaylı olmaması uğraştırdı ama sonuçta hallettik emegi geçen ve yardım eden arkadaşlara teşekkürler..

tamam arkadaşlar hallettim biraz bizim cahilliğimiz birazda anlatımım detaylı olmaması uğraştırdı ama sonuçta hallettik emegi geçen ve yardım eden arkadaşlara teşekkürler..
Anlatımın neresinde yanlış yaptınız? Bundan daha detaylısı herhalde gelip beraber yapmamız olur.

ap dosyasının içindeki boot dosyasında

arkadaşalr bu kernel yazısı hep çıkacakmı

Ekli dosyalar

• IMG_20190316_094205.jpg
    IMG_20190316_094205.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 6
Geri
Üst Alt